Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beszéltem egy fiúval, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem egy fiúval, egy buliban, de elkellet rohanom és elköszönni sem tudtam tőle és egy fontos beszélgetést szakítottunk félbe. Most mit csináljak? Ráírjak?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy buliban voltam, volt ott egy fiú akit szilveszterkor ismertem meg, de akkor barátnője volt.. Most véletlen találkoztunk, de úgy volt, hogy mi máshova megyünk barátnőmmel, és csak 2 puszira találkoztunk és mondta, hogy menjek inkább velük, de barátnőmet nem akartam otthagyni ezért nem mentem. De végül még is az ő társaságuknál kötöttünk ki.. Van egy csupaszív fiú aki picit már ittas volt és félre hívott engem meg "Őt" mondta, hogy milyen jó lenne ha mi összejönénk meg ilyenek.. Utána ketten beszéltünk a fiúval.. de közben végig nagyon közel állt hozzám.. Elmondott mindent, hogy szerinte épp mire gondolok, hogy mit érzek ha épp csinál valamit.. Mondta, hogy tudja ha csak kihasználni szeretne megtehetné.. De nem mert én annál többet érek.. aztán hirtelen elkapott (most olyan pozícióba lettünk hogy a falnak voltam támaszkodva ő meg velem szembe állt) azt hittem, hogy megfog csókolni de nem.. A homlokunk és az orrunk össze ért.. (velem ez előtt ilyen még nem volt, szóval gondolhatjátok,hogy majd' össze csuklott a lábam..) Kérdezte, hogy én mit szeretnék tőle kapcsolatot vagy csak barátság szerűséget.. Erre hirtelen nem tudtam mit válaszolni, hiszen előtte mondta, hogy mivel most lett vége a 2 éves kapcsolatának egy olyan lánnyal aki ha tehette volna magához láncolta volna.. És most egyértelmű, hogy szabadságot akar..

És itt sajnos elkellet sietnem.. és nem bírtuk befejezni a beszélgetést.. és szinte elköszönni se tudtunk..

Most nem tudom, hogy ráírjak, hogy találkozhatnánk és befejezhetnénk amit elékeztünk megbeszélni..

Légyszíves adjatok tanácsot, hogy most mit csináljak!?



2015. márc. 1. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán írj neki, de csak óvatosan nehogy valóban leharapja a fejed.
2015. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én:14/L Ő:18/F
2015. márc. 1. 17:03
 3/5 A kérdező kommentje:
De mit és hogyan írjak neki?
2015. márc. 1. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt is én mondjam meg? Írd amit gondolsz és az ujjaiddal gépelj.
2015. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha én most leírom neki, hogy mit gondolok, hogy menyire odavagyok érte stb.. azt azért lehet h picit tolakodónak/nyomulásnak gondolna nem?
2015. márc. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!