Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondanátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a barátnőtöknek hogy kövér?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk is duci volt de szeretem a duci lányokat, nagyon jól megvagyunk a szex is isteni volt mindig de a 2 év alatt folyamatosan hízott kb 30kg-val nehezebb mint amikor összejöttünk. Nem dolgozik nem mozog semmit csak ül otthon a tv előtt és állandóan eszik. Most is sokat szexelünk de már nem találom annyira vonzónak. Elhanyagolta magát. Úgy képzeljétek el hogy olyan 170cm magas és 130-140kg. Narancsbőrös a feneke, ha szexelünk lóg a hájas hasa egy pár perc szex után a levegőt is nehezen veszi. Ezen változtatni kell. Őszintén szeretem de nem tudom hogy mondjam el neki hogy kezdjen el fogyózni. Erre az egészsége is rámegy.
máj. 12. 20:27
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani.
máj. 12. 21:11
 12/28 anonim ***** válasza:

10


Neked elég komoly problémáid lehetnek az életben 😃

máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Őt nem zavarja, hogy hízott?

Én nem vártam volna meg, míg 30 kilót felhízik, hanem mikor elkezdett volna tespedni és nekiindulni a mégnagyobb hízásra szóltam volna neki, hogy ez nem lesz így jó, és tessék odafigyelni magadra az egészséged miatt.

máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13, én kihagytam volna az egészség részt, de igen, valahogy így.
máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Együtt laktok vagy külön? Mert együtt lakás terén egyszerűbb főzni együtt, elmenni együtt kirándulni, stb.

Nagyjából hasonló cipőben járva kezdtem odafigyelni a kajálásomra pár hete, mint a barátnőd. Vacsira elkezdtem csípős kajákat csinálni, mert abból nem is akar bezabálni az ember, meg eleve nem lehet legalább egy pohár tej nélkül, vagyis folyadék nélkül meginni. Lehet másmilyen tejtermék is, csípősre az hat, vannak kefírek, amik nincsenek tele kalóriával.

Mindenféleképpen leültetném beszélni, hogy hogyan tovább, először tapintatosan. Esetleg ajánlj fel valami aktív programot, pl sétát.

máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy ide leírtad. Egészségtelen a túlsúlya, nagyon-nagyon egészségtelen. Nem tudom, terveztek-e családot alapítani, de a gyerekvállalás is nehéz ilyen túlsúllyal, illetve en bloc nem lehet azt a minőségű életet élni, amit egyébként lehetne, és itt most nem arról beszélek, hogy nem állnak jól a kis cuki nyári ruhák, és nem ő lesz a legdögösebb a Balaton-parton, hanem arról, hogy olyan betegségek kapujában áll, amik szó szerint meg fogják keseríteni az életét. Arról nem is beszélve, hogy egy jót biciklizni vagy túrázni nem lehet, sőt, egy elromlott lift is jelenthet problémát.
máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezö, virágnyelven még senki nem érte el a célját. Ha valami mondanivalód van, azt meg kell mondani. Egyenesen, szemtöl szemben. Ha így folytatja, 45 évesen már fizikailag egy roncs lesz, nem tudsz vele semmi programot csinálni, mert nem lesz képes 500 métert fájdalmak nélkül menni. Az életmódja anyagilag is csödbe visz majd titeket, mert egy marék gyógyszert fog szedni, orvosok, mütétek stb. Hogy lóg a hája szex közben, az itt a legkevesebb.

Hogy kimondasz és nevén nevezed a dolgokat, az nem megbántás, azok tények. Ha megsértödik, az az ö problémája saját magával, nem a tied.

máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"Kérdezö, virágnyelven még senki nem érte el a célját."


Dehogynem. Csak bunkónak lenni többen szeretnek, mint empatikusnak.

máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%

18-as, tényekröl beszélni és bunkónak lenni az nem ugyanaz.

Ha én 135 kiló vagyok és valaki azt mondja nekem, hogy túl kövér vagyok, nem lesz ennek jó vége se az egészségem, se a kapcsolatom szempontjából, azon mi a bunkóság? Ha egyszer kövér vagyok, akkor az vagyok. Mit kellene szerinted mondani? Szívem, bár így is nagyon tetszel, mindenkinél jobban, de azért van rajtad egy kis hájacska, ha 2 kis kilócskát leadnál belöle, istennö lennél? Szerinted ezt bárki a világon komolyan venné?

Ezek szerint minden orvos is bunkó? Mert ök sem cukimukiskodnak, hanem megmondják a szemedbe, hogy ha nem változtatsz az életmódodon, akkor ez és ez fog történni.


Ha hirtelen beüt valamilyen komoly betegség, ami csak idö kérdése ekkora túlsúlynál, az sem fog finomkodni, hanem ott lesz és örülsz, ha túléled. Ilyenkor szoktak az emberek elkezdeni törödni magukkal, csak akkor már sokszor késö.

máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19, nem ismered az embereket, ha szerinted a bunkók nem mindig a tényekkel meg az őszinteséggel takaróznak.


És itt nem az egészségről van szó, mert ha hízott megismerkedésük óta 30 kilót, és így most kb 130-140, akkor alapból 170 centihez 100-110 kiló volt, amit a tények bajnokai valahogy figyelmen kívül hagynak.


Pont a tényekhez nincs köze annak, hogy x mennyiségű hájra még felállt a kérdezőnek, most meg már baja van.

máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!