Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondanátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a barátnőtöknek hogy kövér?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk is duci volt de szeretem a duci lányokat, nagyon jól megvagyunk a szex is isteni volt mindig de a 2 év alatt folyamatosan hízott kb 30kg-val nehezebb mint amikor összejöttünk. Nem dolgozik nem mozog semmit csak ül otthon a tv előtt és állandóan eszik. Most is sokat szexelünk de már nem találom annyira vonzónak. Elhanyagolta magát. Úgy képzeljétek el hogy olyan 170cm magas és 130-140kg. Narancsbőrös a feneke, ha szexelünk lóg a hájas hasa egy pár perc szex után a levegőt is nehezen veszi. Ezen változtatni kell. Őszintén szeretem de nem tudom hogy mondjam el neki hogy kezdjen el fogyózni. Erre az egészsége is rámegy.
máj. 12. 20:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20, ebben igazad van, megismerkedésükkor sem volt az egészség szimbóluma a barátnö és a kérdezö nem is az ö egészségéért aggódik, hanem a saját szexuális életének a minöségéért.
máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szeretném, ha nekem ilyet mondana a párom. Nekem olyan 5-10 kg szokott le föl mozogni, de ez már sok. Szóval én inkább az egészsége oldaláról közelíteném meg. Ne úgy mondd, hogy neked már nem tetszik, hanem hogy az egészsége miatt aggódsz. Egy 130 kg-s ember nem él sokáig, ez tény. Nem bírja a szíve, a tüdeje. Ezen kéne elgondolkodni.
máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, végül beszéltél vele?
máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az egészsége miatt 100 kilósan sem aggódott. Feltételezzük, hogy a párja nem idióta.
máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem merem neki megmondani mert félek a reakciójától.
máj. 13. 22:00
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem tudsz kommunikálni a kapcsolatodban és nincs konfliktuskezelő képességed.
máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem merem neki megmondani mert félek a reakciójától."


Megver?

máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Őszintén és normálisan ugyan ezt így elmondva. Én duci nő vagyok és nem bántana meg, ha ezt így elmondanàd
máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!