Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőtök/feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök/feleségetek nem kövér de van rajta felesleg, nem vágytok rá, hogy vékony legyen és csinos?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés,(tudom, hogy a férjem szeret ahogy vagyok és ezt ő is állítja) de...mikor megismerkedtünk csinos voltam, azután felszedtem pár plusz kilót, ezután lett egy kisbabánk, a terhesség alatt lefogytam, és úgy nézett rám mintha istennő lennék, miután meglett a baba még 2 hónapig tartottam a súlyom és folyton dícsért hogy milyen csinos vagyok, ezután sajnos már nem tudtam tartani mert a szoptatás miatt farkas étvágyam lett és nem elégedtem meg brokkolival, e miatt pedig vissza jött a terhesség előtti súlyom, azóta nem dícsér mint előtte, mondja hogy szeret de nem mondja hogy szép az alakom vagy a testem. Mondjuk ha vissza híztam akkor nincs is mire mondja, csak most szégyenlem a testem, még szeretkezés közben is magamon hagyom a felsőm hogy takarjon valamennyit. Igyekszek keveset enni de éhes vagyok :(

Szóval férfiak, mi a véleményetek , ugyanúgy szép egy telt nő mint egy csinos vagy hülye kérdést tettem fel? Social médián látni videókat, hogy nem randiznának túlsúlyos nőkkel.

165 cm 75 kg kb 10 kg felesleg van rajtam (csak elképzelésként)


2022. szept. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen mások véleménye!

A súlyodnál sokkal rosszabb neki, hogy szex közben takargatod magad. Ez a te problémád, nem az övé, egyél és ne csak brokkolit, az egyébként is puffaszt. Sok változatos zöldség, fűszerezz, hogy finom is legyen, húsok, kevés kenyér, tészta, rízs, a babával meg sétáljatok sokat, le fog az menni hagyj időt magadnak.

2022. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A ferfiak azt szeretik ha felszabadult vagy az agyban, nem takargatod magad es elvezed a dugast.

Akkor leszel szep a szemeben ha szereted magad

2022. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Pajzsmirigyed nézesd meg, meg hogy nincs-e IR-ed. Sok nőnek szülés, szoptatás miatt valami felborul.

Egyébként meg szerintem se éhezz, csak egyél egészségesen, aludj is, meg igyál is eleget (vizet), sétálj nagyokat a babával és ne méregesd magad, hanem szeresd. :)

2022. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromon is van felesleg. Nem zavar.
2022. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Az én barátnőm teltkarcsú, kb 4-5 kg van rajta, szerintem iszonyat dögöd. Szép nagy cicik, formás combok, és ad magára, nagyon jól öltözködik, szép fehérneműket hord, senkire nem cserélném be.
2022. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!