Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jönnétek össze olyannal aki épp szakított?

Figyelt kérdés

Pl ha egy hónapja szakított a párjával, akkor mennyi ideig ismerkednél vele amíg belemennél hogy összejöjjetek?

Mert épp alakulóban vagyunk, de mivel alig egy hónapja szakított az előző párjával így kicsit félek hogy ez hamar van.

Ti mennyi időt hagynátok neki?



máj. 12. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Semennyit, ha ez az ember a szakítás után azonnal társkeresésbe fogott. 1 hónap vagy 1 év a szakítás után mit sem jelent, ha az illető már 1 hónapja / 1 éve keresi a helyettest. Azaz semmit nem tanult az előzőből, egy pillanatig se nézett tükörbe vagy vetett számot a hibáinak.
máj. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 év után szakítottam, kb 3 hét után jöttem össze mással, már fél éve ismertük egymást, 11 éve vagyunk együtt
máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem hulyeseg idohoz kotni. Amit az 1-es irt az is hulyeseg. Mindenki maskeppen dolgozza fel a szakitast es van akinel full normalis , hogy azonnal kesz van a kovetkezore.

Es ezt mutatja a 2-es válasz is.


Szoval ahelyett hogy szamolgatod a napokat kerdezo, inkabb probald megismerni es ha bizol benne akkor legyel vele, ha nem akkor meg varj vagy hagyd ott .

máj. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem várnék mindenképpen megpróbálnám vele.


Amilyen pedig az élet ha én nem próbálnám meg vele, 1 hét múlva más tutira és élnének boldogan míg meg nem halnak


Én meg néznék hülyén h ba**sszki ezt is kihagytam

máj. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nem jönnek össze olyannal, aki még nincs túl az előző kapcsolaton. Nagyon ritka, hogy valaki tényleg 1 hónap alatt túl teszi magát ezen. Zárja le szépen, vonja le a tanulságokat, ha kell, gyászolja meg a kapcsolatot, aztán utána. Nem szeretem a társ függő embereket, akik annyira nincsenek rendben magukkal, hogy fel évet sem bírnak ki egyedül…
máj. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
1-2 hónap reális.
máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Ki, hogy szakít...


Van aki már eleve úgy szakít, hogy örül , hogy vége.

Szóval van akinél már régebben eldőlt.


Vannak akik hamarabb túllépnek, vannak akik később.


Ezaz adott embertől függ, attól függ, hogy ő mennyire őszinte veled.


Akár 1 hét után is, ha azt mondja, hogy ő kész van az újra. persze ha őszinte...

máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő az illető, akkor nem kell neki idő. Ha az exéhez képest jobban nézel ki, akkor akár a szakítás napján is összejön veled. Ha rosszabbul, akkor sosem fog összejönni veled, és az időt is csak kifogásnak mondja.
máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

#5 miért ne lehetne túl? Én pl már évekkel korábban szakítani akartam, csak mivel az első kapcsolatom volt, nem tudtam hogyan kéne... Teljes megkönnyebbülés volt és kizárólag az elvesztegetett éveket bántam!

#2

máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nincs ilyen, de baromira nem ez a gyakoribb. A lottó ötöst is meg lehet nyerni, esély mindenre van. Én nem kockaztatok, pláne, hogy egyszer már megegettem magam hasonló helyzetben, hogy a srác még fel év után sem volt túl az exen…
máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!