Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek ez probléma?

Figyelt kérdés

Legyen szó párkapcsolatról, barátságról, vagy bármiről, mindig én vagyok a kezdeményező fél.

Ha az osztályban pl. új barátot akarok szerezni, vagy beszélgetni valakivel, akkor megteszem.

Ha tetszik valaki, akkor azt valamilyen módon a tudtára adom.

Mások nem nyitnak felém, nem tudom miért.

Pedig kedves vagyok, és mások szerint!nagyon szép.(én nem gondolom ezt, de sokan mondták már)

Kissé önbizalomhiányos vagyok, és nincs sok barátom, kb 3, de velük nagyon jó viszonyban vagyok.

Volt egy szerelmem, ő szakított velem.

Velem van a baj?

Mondjuk annak teljesen más oka volt.

Ha valakihez közel kerülök, nagyon megtud szeretni, és nem vagyok extrovertált, de azok a kapcsolatok, amiket kialakítok, őszinte szereteten és tiszteleten alapulnak.

Nem szoktak felém mások nyitni, és pl.míg mások képeit agyon dícsérik, az enyémet senki. És nem vagyok népszerű.

(arról meg nem tehetek, hogy mindig kitűnő leszek, alig tanulok, és egy nehéz gimibe járok)

16/L


2011. aug. 12. 12:41
 1/5 napietus ***** válasza:

Te egy okos és szép lány vagy ezek szerint. sok ember azért nem lép feléd, mert Nálad kevesebbnek érzi magát, illetve "kisebbségi komplexusa" van Veled szemben.


ez egyáltalán nem gond, aki Hozzád való, az fog merni kezdeményezni.

2011. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az csak jó ha tudsz/mersz nyitni mások felé.Nekem bejönnek az ilyen lányok.Csak szerintem is kevés az önbizalmad.Fel a fejel.

17/F

2011. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ajánlok egy filmet: Vágyak útján, bár kcsit régi de egyből ez jutott eszembe rólad, ott is nagyon szép a főszereplő lány, mégse népszerű, mert túl okos.
2011. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem probléma, hogy kezdeményezel.


mm, nem lehet, hogy azért nem nyitnak feléd, mert mogorvának, ridegnek, lenézőnek tűnsz? ennyi idősen nekem is voltak ilyen gondjaim, pedig egyáltalán nem vagyok ilyen ember, csak nehezen oldódtam.

szerintem népszerűnek lenni kevésbé fontos, mint hogy van 3 igazi barátod. meg hogy cselekvő képes vagy, nem pedig siránkozol, hogy "jaj nincsenek barátaim" és vársz a sült galambra.:)

2011. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mind hasznos volt nagyon :)

Egyébként lehet, hogy valóban ridegnek tűnök, pedig egyáltalán nem vagyok az, csak nehezen oldódom.

2011. aug. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!