Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet az utóbbi időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet az utóbbi időben nagyon jelölgetik facebokoon különböző pasik! Lehet találkozgat is velük vagy csak szimplán? Megcsal?!

Figyelt kérdés
Észre vettem, mert néha nem lép ki, de mikor én akarok belépni a sajátommal minden nap látom, hogy egy új felkérése van és bizony kavarászott azokkal a pasikkal régen akik most jelölgetik. Nem tudom miért jelölgetik de az utóbbi héten 3 új felkérése volt és mind olyan pasi akiket ismert és jóba volt velük. Én melózom és nem nagyon vagyok vele suli után pár óráig így nem tudom, nem-e velük van netán megcsal?! volt már rá példa és nem tűrném el újra. mit csináljak járjak utána?

2012. ápr. 2. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
ha megcsalt már akkor van rá esély megint...
2012. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

nekem is volt olyan, h velem volt de exeinek a kiirásait lájkolgatta...mondom ezt most mért kell??

és bőgés fogadott, hogy ő nem azért...

le is vette utána a lájkot de akkor már m9ind1 volt..akkor már elég szarul esett a dolog

2012. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősök miért ne jelölhetnék be? Arra való a facebook.
2012. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
"volt már rá példa " Látod kutyából nem lesz szalonna!
2012. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem csal.


23/N

2012. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Drago85 válasza:
46%

Nyomozd ki és ha igen igaz hogy megcsal szárazon keményen dugd seggbe büntetésképpen és utánna küld el a francba. :D

Ennyi.

2012. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha az első megcsalád után nem dobtad, hát ne haragudj meg, de meg is érdemelsz 1 másodikat :)
2012. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Vesd be a CIA módszert.

Ha úgyse lép ki, vagy a jelszava benne van a gépben, akkor, amikor nem látja, lépj bele az üzeneteibe, és átnézheted a legutóbbi beszélgetéseit. És akkor találsz bizonyítékot, hogy van e flört, vagy megcsalás.

Bár javaslom, ne tárd elé az információd forrását, mert akkor te leszel a személyiségi jog sértő szemétláda.


Amúgy attól, arckönyvön mindenkinek vannak ellenkező nemű ismerősei, mégsincs viszony mindenkivel. Kicsit paranoiás vagy?


Ha megvan az eredmény, írd meg ide, most már érdekel.

2012. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Én pont ezért szakítottam a szerelmemmel.

Ez volt az egyik fő indok.

Most is nagyon szeretem, de én nem hiszek a férfi-nő barátságban.

Így végetvetettem frissibe, mintesem megéljem, hogy megcsal.

2012. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Drago85 válasza:
Szerintem használjatok google chrome böngészőt ( többit töröld le esélye se legyen másba belépni ) abban ugyis az is benne marad az előzményekben hogy kivel váltott üzenetet a facen és akkor nem sértesz személyiségi jogokat mert a face-ére nem léptél be de az előzményekben látod mit csinált és kivel váltott épp üzenetet.
2012. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!