Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy észrevegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Van egy srác(23f) akibe őülten szerelmes vagyok. Most épp náluk lakom(anyjáék,meg a tesói),a bátyja a haverom. Anyámékkal össze vesztem,és ezért vok náluk kb 2hónapja.

A pasi,elég sokat jár bulizni,de a haverjaival minden nap eggyüttvan,ami nem baj,csak lányokkal a haverok miatt nem nagyon van.Volt bnője,de mióta itt vok nincsen,rájuk sem néz,bár sztem nem miattam,csak ideje nincs,mert mellette sulizik(villanyszerelőnek tanul).Mivel keltsem fel az érdeklődését? Mikor beszéltem vele azt mondta h tetszem neki. Nem akar valamilyen elvi?okból közeledni hozzám,pedig imádom,és ő is járna velem.


19l



2012. ápr. 3. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

hát próbálj meg te is kezdeményezni, esetleg el is csábíthatnád ha kettesben vagytok. :)


Öcsém komolyan mondom, most már én is inkább az ilyen kedves, odaadó, szerető lányokra fogok hajtani, mert akik nekem nagyon bejönnek, azok észre sem vesznek engem, vagy nem jövök be nekik. :)

Irigykedem a csávóra, egy mázlista. :)

Neked meg hajrá!!

2012. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen,hogy így támogadsz.:)
2012. ápr. 3. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:

mond meg hogy ő is tetszik neked, vedd fel a kapcsolatot vele, hívd el programokra.

szerintem a legtöbb fiút nem érdekli a pózolás meg jelezgetés, ha valamit akarsz, mondd meg neki, ne legyél gyáva, mert lecsapják a kezedről. és nem, ettől nem leszel ribi hogy határozott vagy, mert ez nem a fiú dolga, ha te epedsz utána.

2012. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Várjál már... te egy 19 éves lány vagy aki elköltözött a szüleitől a haverjához mert összevesztél velük, immáron két hónapja ott laksz a bátynál a testvéreivel + a szüleivel és most szemet vetettél az egyik öccsre is?


És abban kérsz segitséget hogyan is kéne rámásznod? Lemászol a bátyról és átmászol az öccsére.

Hány öccse van ennek a szerencsétlennek?

2012. ápr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy van otthon egy ilyen ültetvényed. [link]
2012. ápr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már megbocsáss utolsó előtti,de én soha nem jártam a bátyjával,és nem is tetszik,neki meg van bnője.
2012. ápr. 5. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor mit lófrálsz ott két hónapja..?
2012. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!