Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy észrevegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy észrevegyen? :|

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm. Mikor megláttam szerelem volt első látásra. Ez 5 éve volt..azóta nem tudom kiverni a fejemből. beleszerettem. Négyszemközt sosem beszéltünk. Köszönünk egymásnak és ennyi. Ő nem tudja mit érzek. félek elmondani neki. Nem tudom mit tehetnék, hogy felfigyeljen rám és észre vegye, hogy oda vagyok érte?!
2012. jan. 6. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
van barátnője, miért nem beszéltek... egyebek ?
2012. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs jelenleg barátnője.

Egyszerűen félek ráírni is..hülyén hangzik,, de így van. Eleve úgy állok a dologhoz, hogy semmi esélyem nála. Parázok mit gondolhat rólam. Bár tudom, hogy magától nem fog csoda történni..ezért is szeretnék valami jó tanácsot:)

2012. jan. 6. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj rá. Veszteni valód nincs, ellenben csak nyerhetsz.
2012. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
Na ez az... Írj rá... Sosem derül ki mi is az igazság, ha nem teszed meg...
2012. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj rá!
2012. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a szokványos de nem utolsó sorban lévő érzéseidet!
2012. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így van ahogy előttem már válaszoltak neked. Írj rá, mert csak úgy derül ki az igazság. Semmit nem veszítesz hidd el.
2012. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb nem lehet, minthogy itt gyötröd magad évek óta feleslegesen... írj neki, maximum kiderül, hogy nem kellesz neki, attól még ha így van, most is ez az igazság, csak nem tdusz róla... VAGY kiderül, hogy tetszel neki és akkor minden happy.... :D
2012. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már késő.. barátnője lett :(
2012. jan. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!