Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb csajhaveromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányt már nagyon régóta ismerem, jó a kapcsolatunk. Egy jó barátom barátnője volt, kb. 1 éve szétmentek, azóta nincs pasija. Pár hónapja elkezdtünk találkozgatni, azóta már napi szinten találkozom vele, napi több órát. Sulira segítek neki felkészülni, emellett filmezünk, eljárunk ide-oda együtt, iszogatunk, bulizunk stb, de eddig nem volt semmi tényleg csak baráti a dolog. Viszont én elkezdtem sokkal többet érezni iránta, nem tudom nála mi a helyzet ez ügyben és nem is merek rákérdezni. Nem azért mert félek a megkérdezéstől, hanem a jó kapcsolatunkat féltem. Mit csináljak? Mit mondjak neki?

2012. ápr. 3. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
filmezés közben elkezdesz közeledni felé egyre intimebben érinted meg azt látod hogy reagál rá.
2012. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helló!


Ez elég kényes szitu, valahogy kikéne deríteni, hogy ő is érez-e úgy irántad.


Próbáld gyakrabban érinteni, szemezni vele, figyeld a testjelzéseit.


Olvassgass kicsit a nonverbális jelekről.

2012. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"valahogy kikéne deríteni, hogy ő is érez-e úgy irántad"


hát igen, ezt nem tudom hogyan kellene. szoktunk szemezni persze, meg is szoktuk egymást érinteni ezeken már mind túl vagyunk de mindezt barátilag. az a probléma, hogy már annyira régóta ismerjük egymást, hogy ezek a jelek itt nem működnek. nem bírnak olyan jelentéstartalommal, mintha mondjuk csak 2 hónapja ismerném. most másra nem tudok gondolni, csak arra h megvárom amíg ő lép. de közbe idegesít, hogy mi van ha ő is ugyanúgy van velem mint én vele, csak ő is ugyanígy gondolkodik és közben lehetnénk együtt is, ha lenne kommunikáció. nem tudom sosem voltam még ilyen tanácstalan.

2012. ápr. 3. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugorj bele a mély vízbe...csókold meg.
2012. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

öleld át, az szerintem nem olyan nyomulós elsőre

aztán meg simogathatod is


velem is volt ilyen régen, tudom milyen

2012. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek!
2012. ápr. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!