Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomnak nem vagyok olyan fontos?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 19 éves. Van egy legjobb barátom. Egy igazi legjobb barátom. Szinte a testvérem. Soha senki nem ismert még annyira mint ő.

Most lett egy barátnője. Az álma teljesült, és nagyon boldog! És jó látni, hogy ennyire boldog. :)

Viszont, kicsit úgyérzem, engem mintha már nem "szeretne" annyira. Tudom...ő a barátnője...de valahol mégis... Szükségem van rá. A legjobb barátom..lehet, hogy sokaknak ez fura, szokatlan. De igy van...:(


2012. márc. 31. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

szóljál nekik,hogy a csaja szervezze be neked egy barátnőjét.

a bu-zulást meg verd ki a fejedből.

2012. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni. Te is olyan csaj lehetsz mint sokan.. " barátok lehetünk csak" Ezután minden hülyeséget elmondasz neki mint valami lelki szemetesládát használod.


Szerintem örül neki ,hogy egy kapcsolata van ahol nem csak a negatív dolgok jutnak neki ,hanem az örömteliek is.


Természetesen lehet tévedek!

Mivel a legjobb barátod mond el neki ,hogy hiányzik.

2012. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
basszus az előző VISSZAVONVA! Bocsánat=/
2012. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

semmibaj :D

Nem vagyok meleg...de b@sszus senki sem érti meg...:(

2012. márc. 31. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igy van. Amikor elkezd dulni a láv, akkor minden más ejtve. Majd rájön ő is hogy hiányzik a barát.Ha igazi barátok vagytok, akkor kell hogy tudd neki tolerálni, hasonló helyzetben lehethogy te is ilyen lennél.
2012. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jóó, egyelőre nem mondom neki! Egyrészt, lehet csak én spilázom túl, másrészt, nem akarom "megkeseríteni" a boldogságát. Meg tök jó látni igy :)
2012. márc. 31. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok, és megértelek :)


Amikor az ember párt talál, akkor az (jó esetben) nem csak testi kapcsolat, hanem testi-lelki. Ezért szinte elkerülhetetlen, hogy a barátok, legyenek akármilyen lelki társak, kicsit eltávolodjanak egymástól, ha az egyiknek párja lesz... és igen, a másiknak ez tud ám fájni piszkosul. Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, el kell fogadnod, mert a barátod boldogságáról van szó. Nem lesz felhőtlen az öröme, ha tudja, hogy szenvedsz, de természetesen nem is fogja érted otthagyni a barátnőjét. Ezért nincs más választásod, mint megbékélni a helyzettel. Ha lehet, keress Te is magadnak barátnőt.

2012. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó...nyílván igazad van!

De ő egy kicsit más...ha tudná, hogy nekem nem jó, akkor tuti lépne. Legalábbis, úgyismerem. De nem szeretném, hogy miattam olyat csináljon ami neki nem "természetes". Talán...ő is érzi majd, ha már nem olyan...

2012. márc. 31. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
A szerelemről azt is kell tudni, hogy képes teljesen megváltoztatni az embert, főleg a "rózsaszín köd" időszakban, amikor endorfinban úszik az ember agya, ha a szerelmét látja vagy akár csak rá gondol. Szóval az, hogy eddig milyennek ismerted meg a srácot, már nem garancia semmire... Ezért is mondom, hogy nincs választásod, el kell fogadnod, hogy kicsit lazább lesz a barátságotok, és meg kell próbálnod kihozni a legtöbbet belőle, még ha az nem is lesz annyi, mint eddig volt.
2012. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!