Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exxy kérdése:

Szerelmes vagyok az egyik legjobb haverom barátnőjébe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 4hónapja vannak együtt, a lányt nemrég ismertem meg, viszont azóta minden nap beszélünk nagyon sokat. A haverom és közte vannak gondok, már többször megcsalta, a csaj nem tud rola, és nekem mondja h valami nem jo meg stb stb. Nem tudom mit csináljak mert én szerelmes vagyok a lányba és szerintem mellette sokkal jobban érezné magát, de ha ez kiderül, örökre vége a barátságunknak, és lehet hogy a lány is megharagszik, de az érzelmeim ellen nem tudok tenni. Ti mit csinálnátok a helyembe?
2012. ápr. 2. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Bundás kenyeret.
2012. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mond el a csajnak és hiába a jo barátság a haverod egy féreg tesa.... bármilyen jo haverod egy büdös tetü...Mond el a csajnak, hogy az a mocsok patkány megcsalta nem 1X és valld be neki, hogy mit érzel sztem de egy jo bundáskenyeret én is csinálnék mindenek elött a helyedben.
2012. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de itt nem a haverom bemocskolása a lényeg hanem h engem megőrit a csaj... és lehet h be se jövök a csajnak.
2012. ápr. 2. 22:19
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Én egy kicsit óvatosabb lennék azért. Beszélgess vele, hogy boldog e stb, mert ha mindkettö dolgot elmondod neki, akkor az lehet sok lesz. Még úgy érezné, hogy csak azért mondod, hogy megkapjad. Szerintem valld be az érzeseidet, a többit meg kesöbb mondd el, vagy majd rájön magától.
2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hmm..rendben köszii. Csak már jólenne ott tartani hogy együtt vagyunk.:))
2012. ápr. 2. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
addig viszont marad a bundás kenyér ...de nekem is csinálj pls, mert kiba.szott éhes kezdek lenni :-)
2012. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
rohadt életbe... én is érzek így, mint te, kedves kérdező...nagyjából ugyan abban a helyzetben voltam nemrég. annyi a különbség, hogy itt a haver nem csalta meg, csupán konfliktusaik vannak, meg látni h már nem szereti úgy a csajt, mint régen...s ők 1 éve járnak...a csaj nemtom j érez-e felém valamit(barátságtól többet...mivel alapjában véve ismerem elég jól. s jóban vagyunk)...nem történt semmi, jöttek új csajok a képbe, akikre szintén felfigyeltem, s most elvagyok magamnak...ismerkedek minél több lánnyal, v legalábbis próbáljozom, aztán ha valakivel kölcsönös szimpátiára találok, bepróbálkozom majd...helyedben viszont a csajjal beszélnék, hogy s mint érzel, ebből semmi rossz nem adódhat, mert neki is rosszabbik esetben kínos, s nem adja tovább...jó esetben pedig felfigyel rád, és később az is kiderül, a pasija megcsalta s nyert ügyed van
2012. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

hagyd a fenébe,ne legyél udvari bolond.

mert egyértelműen az vagy,ha ilyen sokat beszélgettek és mégsem esik le neki,pontosabban leesik neki pontosan és mégsem történik semmi.

ha már nincs együtt a gyerekkel,akkor majd megnézed él-e még.

addig ne hizlald az egóját.

annyit tehetsz ilyen esetben,hogy összejössz a legjobb barátnőjével,akit nagyon megdugsz.

a csaj tuti elmondja neki,hogy úgy kefélsz mint az állat a farkad is nagy,ezért a jelölted is tudni fogja,hogy elsőszámú emberpéldány vagy,akit nem lehet figyelmen kívül hagyni és udvari bolondot csinálni belőle és persze ő is ki akarja majd próbálni egy alkalmas időpontban.

nekem ez már többször bejött.

bár szerintem ez a csaj a sok beszélgetéses dolgoddal már elúszott.

2012. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
amit eddig írtak a többiek énis jónak látom!! de azért az eddigi válaszolok bele gondoltakmár abba hogy ez nekik hogy esne? ha a haverod lenyúlja a csajodat? velem már megtörtént majdnem csak időben észre vettem a csajom mellettem akart maradni ezt el is mondtuk a haveromnak de ö nem értette meg ezért jól elvertem a g....be ezt csak azért írom mert jobb ha vigyázol!!
2012. ápr. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de ezaz h én nem lenyulni akarom, de ha szeretem a csajt tényleg akkor nem tehetek rola. és épp ezt nem akarom, tudom h szarul esne a haveromnak, még ha szakitanak is, épp ezért nem tudom h mit csináljak. Szombaton együtt megyünk bulizni, és lehet h a haverom nem tud eljönni, viszont a csaj tuti eljön velem... szerintetek? beprobálkozzak vagy inkább ne???
2012. ápr. 3. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!