Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy elmúljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés? Vagy egyáltalán, hogy tudnám kordában tartani?

Figyelt kérdés

teljesen érdektelen volt az életem. nagyon nem foglalkoztatott semmi. voltak barátaim is már, és ennek nagyon örültem, és velük mindent meg tudtam beszélni....azonban általában csak így elvoltam, megvoltam...aztán bejelölt Facebook-on egy srác... eldöntöttem, hogy nem fogok ráírni, hisz nem is ismerem.... meg marha messze lakik meg nem is láttam még, hogy hogy néz ki csak

azt tudtam, hogy 24 éves és nem érdekelt, mivel csak beszélgettünk... aztán mindig rám írt... még akkor sem érdekelt... már az első beszélgetésünkkor megjegyezte, hogy jól nézek ki, amire nem reagáltam, és nem is érdekelt, mivel elfelejtettem... Beszélgettünk, és mindig nagyon őszinte volt... minden hülyeségemet elnézte érdeklődött felőlem, pedig neki is csak egy idegen voltam... és mégis

nagyon kedves volt, és én nem ismertem még ilyen srácot... azt hittem, hogy olyan, mint egy srác., hogy csak meg akar szívatni, ezért elég távolságtartó voltam... valamikor rám írt, és épp dolgom volt, és amikor észrevettem, hogy rám írt még várattam, hátha feladja vagy mi... aztán visszaírtam neki, és nem volt vele semmi baja...

aztán elkezdtem jobban megismerni... már a barátomnak/jó ismerősömnek mondhattam.... nagyon megkedveltem... és meglepődtem, hogy ő milyen ember is... sok jó van benne... túl sok... még soha nem ismertem ilyen embert... aztán küldött magáról képet is... először a kék szemei tűntek fel nekem, és itt kezdődtek a problémák... elkezdett, mint férfi érdekelni, és egyre jobban éreztem magam vele, és

minden egyes nap örültem... ugráltam, hogy megismertem egy ilyen embert... Először még úgy gondoltam, hogy csak barátként tekintek rá, de aztán ... egyre többször nézegettem meg a képét... átraktam a telefonomra és hát nem tudom mi lett...

beleszerettem... és ő is olyan jeleket küldözgetett, hogy ő is érdeklődik irántam... aztán persze jött az, hogy elmondtam neki... mert már nem bírtam, mivel sokszor mondta, hogy milyen jó annak a srácnak, akit én figyelek...meg, akibe beleszerettem… meg azok a beszólások, hogy sokszor úgy beszélgettünk, mint ha járnánk... reményt ébresztettek bennem...

és most tegnap is reménykedtem, mint egy kiskutya, hogy végre valaki megölelgeti, megpuszilja, de rá kellett jönnie, hogy a korcsokat nem szeretik az emberek

éés most tisztára kivagyok, hogy most már a remény sincs meg nekem, és megint maradt a kőkemény valóság... és már mindenen kibukok, pedig nem rég még mindennek tudtam örülni, de erről ő nem tehet, mert én vagyok az a nagy marha, aki elkezdett reménykedni, pedig nem is mondott semmit csak annyit, hogy bejövök neki…

talán fel kellene hagynom, és nem szabadna reménykednem, de amilyen hülye vagyok biztos megint megragadom a futásban lévő reményt, és visszaszorítom magamhoz, és azt mondom, hogy te az enyém vagy. szükségem van rád, és amikor rádöbbenek, hogy anyuval is ugyanúgy viselkedik(ledrágázza, meg le édesezi…) vagyis inkább csak hasonlóan, mint velem, akkor elengedem a reményt, és sírva azt kiabálom neki, hogy fuss el te hűtlen

ő elfut és nekem semmim sem marad csak a jó barátok, akiket már tönkre teszek a sok nyavalygásommal, meg azzal, hogy folyton róla beszélek.. anyu

*anyuék meg tisztára kivannak, hogy hát 9 évvel idősebb... hát engem nem érdekel... szeretem... ez a legnagyobb gondom, meg reménykedek

de nem tudom felfogni, hogy ez a remény nagyon egy kétszínű remény, mivel nem mutatja az igazságot

és ha összeveszek a sráccal, akkor minden bajom van... most is hányingerem van valamilyen gomba jön fel, pedig már hónapok óta nem ettem gombát

vélemény? mit kellene tennem? milyen ez a sok minden amit leírtam? most mi legyen? már tudja, hogy szeretem...és megnézegettem a legjobb barátnőjének a képeit, és mindegyikhez írt valamit. az egyikhez azt írta, hogy simán beleesne a csajba... nekem azt mondja, hogy nem szereti meg, hogy majd megbeszéljük, hogy mi legyen. meg mi merre- meddig



2012. ápr. 7. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, bocs. Hány éves vagy, mekkora a távolság?
2012. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15 és 250 km... :'(
2012. ápr. 7. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos így már más a helyzet. 250km az tényleg sok. Nekem anno 50 is sok volt.

A korról pedig annyi a véleményem, hogy én 22 éves vagyok, de soha nem kezdenek 15 évessel. Ennyi idősen szerintem max ha 17 éves sráccal jönnél össze az még oké lenne, de felette... áh.


Nem tudom mit érzel pontosan, de szerintem még csak gyerek szerelem. Felejtsd el. Egy 24 éves embernek, komoly kapcsolat kell, nem egy iskolás lány, szex, stb.

2012. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15-16 évesen azért még ne temesd magad. Az írásodból úgy tűnik ki, hogy az életet úgy képzeled el, mint valami romantikus filmet, pedig a valóságban kellene élned. A valóság pedig arról szól, hogy néha szívunk, néha boldogok vagyunk. A szerelem az csak egy érzés, jön-megy, aztán egy embernél majd megmarad. Próbáld meg nem stresszelni magad ennyire, és kicsit lazábban venni az életet, mert így tönkreteszed magad, erősítsd meg a lelked. Nem vagy te korcs, csak még nem éltél eleget, nincs meg a kellő élettapasztalatod, lebecsülöd magad. Ha ez a srác nem válik be, találni fogsz másikat, harmadikat, sokszor fogsz még csalódni is, de ez az élet rendje.
2012. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy fogtam fel eddig sem az életet, mint egy hatalmas romantikus film, mert... mindegy ez most nem ide tartozik... Épp ez az, hogy tudom, hogy nem jönne össze velem, és nem tudom... nem akarok semmi rosszat, és, ahogy írtam a barátnőimet, már kikészítem a nyavalygásommal, és én ezt nem akarom...
2012. ápr. 7. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok című filmet! Fenn van a youtubeon. Komolyan mondom/írom.
2012. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj privit:)

17l

2012. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnálom!
2012. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most 14 vagyok, a barátom pedig 17, és 271km van közöttünk... Senkinek a véleményével nem kell törődnöd, légy boldog!
2012. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!