Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemben az észre, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben az észre, vagy a szívre kell hallgatni?

Figyelt kérdés

Ha az eszünkre hallgatunk, akkor megkíméljük magunkat sok mindentől, viszont nem kaphatjuk meg azt, akire vágyunk.

Ha a szívünkre hallgatunk, akkor nagyon sok csalódás érhet, viszont megkaphatjuk azt, akire vágyunk.


Az én esetemben van egy lány, őt nagyon szeretném elfelejteni, viszont csakis ő rá vágyok, senki másra, egyszerűen egyik lány sem tetszik úgy ahogy ő, pedig az eszem szerint összejönnék mással, de valami mégsem engedi.


Úgy érzem rengeteg kitartással, pici idő elteltével megkaphatnám őt, viszont nem tudom mit tegyek, attól tartok belerokkannék mire elérném a célom. Meg én az eszem szerint most egy könnyen megkapható lányt akarnék, de valami mégis meggátol ebben, és valami csakis azt a lányt akarja, akiről le akarnék mondani.


Egyáltalán nem könnyű helyzet.



2012. ápr. 8. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A szívedre. Mondom én, aki a végletekig reális és állandóan gondolkozik. Azért a boldogság nem egy matematikai képlet.
2012. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kombinálom a kettőt!


A szívvel választom ki az emberem, de csak ha az eszem is igent mond, kezdek bele egy kapcsolatba.


Nálad az kell eldönteni, hogy tényleg szereted vagy csak azért tetszik, mert ő nem fekszik első füttyszóra. Mert ez utóbbinál inkább hagyd békén szerencsétlent.

2012. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek jönnél össze mással? Előbb vagy hódítsd meg a kiszemeltet vagy felejtsd el. Miért rokkannál bele a megszerzésébe????


Egyébként meg hallgass a szívedre, de ha házasságot akarsz kötni, akkor az eszedre.

2012. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát én úgy érzem, csak vele tudnék boldog lenni, egyszerűen nem tudom leírni, nem tudom elmondani az érzéseim, de ez a lány nagyon sokat jelentene nekem. Nem azért szeretném, mert hogy nehéz, hanem mert ő valami olyat tudna nekem adni, amit valamiért úgy érzem h csak ő tudna. Próbálok más lányokra is ránézni, próbálok velük összejönni, de mégis valami leblokkol, meggátol ebben. Pedig ha csak az eszemre hallgatok, már rég összejöttem volna egy másik lánnyal.


Belerokkanni meg azért rokkannék bele, mert nem voltam valami szerencsés eddig a szerelemben, és ezt a lány nagyon sok kitartással, energiával tudnám megszerezni, és azért nem is egy pillanat lenne.

2012. ápr. 8. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
túl sokat agyalsz, szerintem te egyikre sem hallgatsz, az a baj, hanem egy problémára koncentrálsz, amiben dagonyázol
2012. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? Kifejtenéd bőven?
2012. ápr. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!