Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok: Miért nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Miért nem szeretitek a romantikus fiúkat? Kik hisznek az igaz szerelemben, akik bármit megtennének a párjukért, ha lehetne még a csillagokat is le hozná neki.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igeeeen nekem ilyen férfi kell!!! Én még álmodozom mint valami ostoba kislány, hogy egyszer ilyen párom lesz...

24/N

2012. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek :) De sajnos a mai nőknek nem ilyen férfi kell :(
2012. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

úrIsten ne csináld, ígyis hányingerem van :\


a lovagkornak vége tesó, ébresztő

2012. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint szeretem a romantikus férfiakat. Ahogy előttem is írta valaki, én is csak álmodozom róla hogy ilyen férfiak még léteznek.

Szerintem a lányoknak nem azzal van a baja, ha valaki romantikus, hanem azzal, ha ezt nyálasan adja elő.

2012. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ott a pont. És megtoldanám azzal, hogy a romantikus nagyon is tudja mit akar.
2012. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem írtam még oda: F/22
2012. ápr. 2. 11:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem, és ilyen párom van, és nagyon jól megvagyunk. De vannak olyan barátnőim akik hánynak az ilyentől, és mindig fújjolnak ha mi nyilvánosan bármi romantikusat elkövetünk XD (én meg csak röhögök).


Egyszerűen vannak ilyen, meg olyan lányok is, nem szeretheti mindenki ugyanazt.

2012. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de így ránézésre a véleményem: én egy romantikus faszi vagyok, te viszont nyálas vagy...
2012. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert általában a "romantikusságot" nyálasan adják elő. "odabújós", "babusgatós", "csillagokat az égről lehozó" férfi helyett nekem elég olyan is, aki szeret, humoros, férfias (nem dúvad!!) és van közös témánk, tudunk beszélgetni, szabadidőt eltölteni.

Nem szeretem a csöpögést.

26/L

2012. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 $ € Ž ***** válasza:

Lehet, hogy ilyenről álmodoznak otthon, hogy de szép lenne, de mikor a valóságban meglátnak egy igazán férfias, magabiztos, megrendíthetetlen férfit (nem kell bunkónak lennie, de ne nyalja állandóan a lány seggét [maximum mást], hanem legyen céltudatos, önálló, stb.), akkor kezd el bizseregni a nunijuk.


Ahogy olvastam az írásod, de viszont belebújnál a lány seggébe (és nem a jobbik értelemben).

2012. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!