Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 1 pasival,kicsit kemény,de mégis ennivaló.Most vagyunk az összejövős időszakba,mer már legalább 5× 6× randiztunk.:) Csak az a probléma,hogy én vagyok 161 cm és 46 kg,ő pedig 139 kg és 2 méter,és mellé még kopasz is...nagyobb súlyokkal szériázik mint én:(.Én nagyon megszerettem,és ő is engem,de az utcán mikor fogjuk egymás kezét,úgy érzem mintha mindenki minket nézne,emiatt a hatalmas különbség miatt.A másik dolog amitől meg félek,(tudom nem ez a témakör,de nem szerettem volna 2× feltenni a kérdésemet)hogy az ágyba nem passzolunk..persze ez majd idővel derül ki,de megmondom őszintén tényleg félek..Csajok tapasztalat? esetleg volt már valakinek hulkja?:) Vagy szerintetek ennek ellenére működne?


18/L



2012. ápr. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?
2012. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
28
2012. ápr. 8. 14:56
 4/6 Pocsai Réka válasza:
A 28 szerintem sok, (én is 18 vagyok) de persze nem irányíthatod az érzéseid. Ha téged és őt nem zavarja, le kell sz.rni mit gondolnak mások. És nekem még be is jönne a gyenge virágszál szerepe, a "Hulkom" mellett :D Az ágyban meg jó lesz, ha jókor csináljátok és figyel rád, nehogy fájjon! Szólj neki bármi baj van :)
2012. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném hg szexnél bármi gond lenne a méret különbségek miatt.

Akik meg nézni akarnak azok had nézzenek azért van a szemük... ;) Ne foglalkozz velük... :)

A korkülönbség sem gáz ha jól megértitek egymást. Én 25/N vagyok (163 cm/52 kg) a párom 36/F (190 cm/100 kg) semmi problémánk a világon... :)

2012. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párokat, akik nagyon nem illenek össze! Pl.: van egy bnőm, aki duci és nagyon alacsony (kb 150cm), és a pasija nagyon vékony és kb 200 cm. Először nekem is furcsa és kicsit vicces volt, és sokan cikizték is őket emiatt, de aztán az ismerősök megszokták, és már semmi bajuk velük, az ismeretlenek véleménye pedig NE számítson! Ha nekik akarsz megfelelni, akkor sosem lesz normális párkapcsolatod és sosem fogsz teljes életet élni!

A másik kérdésre a válasz pedig, hogy az én barátom szerszámja is nagyon-nagyon nagy.:) Vele vesztettem el a szüzességemet, és bár fájt egy kicsit, nagyon jó volt. Pár hónap alatt megszoktam, hogy olyan nagy neki, és már egyáltalán nem furcsa, hogy ilyen nagy, az lenne a furcsa ha kisebb lenne.:D Amúgy nekem személy szerint annyira nem fájt sosem vele (max a legelején,de akkor sem borzalmasan), de ez személytől függ.:)

19/L

2012. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!