Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők nagyrésze miért ribanc?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrésze miért ribanc? Mert ha körbenézek egy év alatt kb 4-5 palit is "elfogyasztanak" ennyire mindegy? Ennyire nincs már tartás? Vajon így mennyi ember megy rajtuk keresztül míg megállapodnak?

Figyelt kérdés

és h nem beszélek hülyeségeket itt egy:


[link]



2012. ápr. 10. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mit zavar? Nem kopik :D
2012. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%

Ezen én is sokszor kiakadok. De az ő életük, majd az unokáknak lehet szépeket hazudni: hogy áh nagypapátok volt az első és az utolsó...

Én eddig 2 fiúval voltam, egyikből nem lett semmi komoly, míg a másik több évig tartott.

A második válaszolónak csak annyit írnék, hogy naponta min 2 pasit utasítok vissza, mióta tudják, hogy szabad vagyok. Szépnek tartanak és értelmesnek. De nem akarok ribi lenni, nekem van tartásom és úgymond "tekintélyem". Sok pasi már csak trófeakánt gondol rám, mert ennyire nehezen adom magam. Szóval attól, hogy valaki érett és így látja a dolgokat, nem biztos hogy nem kell a pasiknak ;) 19/L

2012. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"Ahha. Ha a nő elfogyaszt 4-5 pasit egy évben (ami mondjuk nem is sok) az ribanc, ha a pasi dug meg 10-15 csajt egy évben, az meg faszacsávó.. Így van ez."


nem is sok? xD hát nem tudom de volt egy ilyen hú de jó nő vagyok sorozat a szex és nyújork abba a főhősnők 10 palit soknak gondoltak... már nekik soknak számított... és negatív megítélést kaptak... a te 4-5 palid az kb 150 ember ami keresztül megy rajtad... ez valami vicc xDD


egyébként a fiúkáktól se nem szép dolog csak tudod az a különbség h a fiúkba ez bele van kódolva genetikailag h vadásszanak és minél több nővel legyenek... a lányokba nincs ilyen nekik a feladatuk h a legalkalmasabbat kiválasszák és megtartsák... kérdem én mi marad akkor a nőiességből ha olyanok mint a férfiak? érdekes érdekes

2012. ápr. 10. 19:22
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
Basszus, mit ri*anc? Ha neki úgy esik jól, tegye! Miért, a pasik nem ri*ancok... akkor azok meg hímku*vák oszt csá! A pasik miért hímku*vák? hm...?
2012. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

megy az offolgatás ide-oda...

nálam ha egy 18 éves csaj 8 körül jár akivel lefeküdt márt azt soknak tartom..

akkor már inkább cserélgesse hetente a pasijait és feküdjön le 3-4-gyel ennyi idős koráig...

2012. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy ez a "genetikailag belénk van kódolva, hogy sok nőt dugjunk" is csak egy jól hangzó népátverés, de ha te magadra is érvényesnek tartod, akkor miért akarsz normális csajt? Hogy várod el tőle, hogy ezt elfogadja? És miért áltatsz minket azzal, hogy neked csak egy normális csaj kell?
2012. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
4-5/év? Az hol ribanc? 4-5 per hónap, az már ribanc.
2012. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
40%

nyuszómuszó...a fiúk már évszázadok óta ugyan ezt csinálják....

talán le kéne már szokni a kettős-mércéről...

2012. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Amúgy ez a "genetikailag belénk van kódolva, hogy sok nőt dugjunk" is csak egy jól hangzó népátverés, de ha te magadra is érvényesnek tartod, akkor miért akarsz normális csajt? Hogy várod el tőle, hogy ezt elfogadja? És miért áltatsz minket azzal, hogy neked csak egy normális csaj kell?"


szeretem a női logikát ha ez az... mikor feltettem a kérdést akkor rögtön meg is kaptam, hogy féltékeny és írigy mert csak azért kérdem mert én nem csinálom ezt... mikor ezt írom akkor pedig megkapom, hogy én sem vagyok másss :D


érdekesen próbáljátok a szavaim ellenem fordítani ugye úgy szépen objektívan és még véletlenül sem személyeskedve... nagyon szép hatásos érvek ezek annyi már szentül biztos

2012. ápr. 10. 19:48
 20/26 anonim ***** válasza:

És még szerencséd, hogy nem vagyok nő :D Aki az irigységgel jön, azt én is nagyon utálom, mert legtöbbször semmi alapja nincs, maximum a nagyonhülyéknél, mint aki felvetette, de hát ne magából induljon ki.


Viszont azt te magad írtad, hogy "fiúkáktól se nem szép dolog csak tudod az a különbség h a fiúkba ez bele van kódolva genetikailag h vadásszanak és minél több nővel legyenek...", nem írtad, hogy de te nem vagy ilyen, ergo te is sok nőt akarsz, mert beléd van kódolva, nem? Ha nem, akkor írd oda. Ha de, akkor meg ott vannak az előbbi kérdéseim.

Ez nem női logika, hanem működő, érted már?

2012. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!