Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van manapság olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság olyan sok 25év feletti ember akinek még nem volt soha párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Több ilyen embert ismerek az ismeretségi körömben és teljesen átlagos, normális emberek, de valahogy még soha nem jött nekik össze. A szomorúbb, hogy a többség kezd ebbe beletörődni és felkészülni az "örök" egyedüllétre.
2012. ápr. 7. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

egyénenként változó.


De valószínű az, hogy régen nem erre koncentráltak, most meg nincs idő rá (munka miatt)

2012. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
az hogy te több ilyen ember ismersz az nem azt jeleni, hogy manapság sok ilyen ember van... én pl egyet sem ismerek. akkor ez azt jelenti, hogy manapság mindenkinek van párkapcsolata 25éves kora előtt?
2012. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kopogtat az Új Világrend. Népességcsökkentő-szabályzás előszele folyik jelenleg.:-)
2012. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régen is ugyan ennyi volt, csak akkor még nem volt net, hogy telesírják.

Én egyébként csak 1 ilyen embert ismerek. Ő meg azért nem talál, mert nagyon nem mindegy neki, milyen a csaj belül. Pedig elég helyes srác, épp csak a nyávogást és az ostobaságot nem bírja elviselni. De nem is sír az egyedüllét miatt.

2012. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én egy ilyen embert sem ismerek, szóval az én környezetemben ez nem általános
2012. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én még "csak" 24 éves vagyok, de nálam is ez a helyzet. Az oka legfőképp önbizalomhiány, elég visszahúzódó vagyok, csöndes, amolyan "ülök a sarokban és figyelem a többieket" típus. :D Ebből következik, hogy nem nagyon járok el sehová, így alkalmam sincs ismerkedni. Persze, jó lenne változtatni mindezen, de egyelőre még nem sikerült.
2012. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Természetes szelekció.
2012. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsa ***** válasza:
Nekem van egy srác ismerősöm 27 éves,és még szűz.Sokat tanult,felsőfokú végzettsége van,szóval nem hülye.Ő szeretne barátnőt,kapcsolatot viszont nekem ahogyan elmesélte,ő a tökéletes nőt keresi.De ilyen nincs.Én is úgy veszem észre,hogy már beletörődött ebbe az "állapotba".Néha a viselkedése is inkább gyerekes,gondolom a kapcsolathiány miatt.Nekem,mint férfi nem jön be.És ha nem teszi lentebb a mércét,akkor egyedül is fog maradni.
2012. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!