Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm felfigyelt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felfigyelt az osztálytársára, mert kigyúrtabb lett nálam, azt mondta. Féltékeny vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja nem tudok gyúrni, mert nincs időm sok a meló, fáradékony vagyok nagyon.

Ellenben az a gyerek, aki tetszik a barátnőmnek úgy tűnik, izmosabb lett nálam, megnéztem a facebook képeit 8 félmeztelen képe van, tényleg szálkásabb mint én. Nem érdekel, még iskolás voltam nekem se volt ennyi problémám volt időm gyúrni, mert szartam a tanulásra anélkül is jól tanultam... de a párom megsértett ezzel, mert elkezdi este fürdésnél... láttam a Gábort milyen izmos tesi órán levette a pólóját és durva a mellizma 2x akkora mint az enyém... mondom k_rva jó ideges lettem, mindig is volt bennem valami, hogy hajtottam a sportban, hogy jobb legyek meg erősebb, de ez csak elvette a kedvem, mert nem csinálhatom hiszen kimerülök a munkában egész nap, hogy legyen időm gyúrni? Mit csináljak? Féltékeny vagyok, félek, hogy megcsal, esetleg gyengének fog nézni ezután... 193 centi és 87 kiló vagyok, szépen ki vagyok dolgozva, de nem használtam eddig egyetlen testépítőszert sem... az a gyerek a hot blooddal 2 hónap alatt nem lep meg hogy 2 akkora mint én... mit gondoltok?



2012. ápr. 11. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogyha a csajodnak csak az izmok számítanak,mehet más merre.
2012. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mért nincsen rá időd?

Ugye tudod,hogy ez csak kifogás?

Én is dolgozok napi 8-10 órát,mellette suli,tanulás,nyelvek,magamra főzök,és edzek is,heti 4-szer.

A jó csajok szeretik ha egy pasi izmos,ez nyilvánvaló,tetszik neki,te kivel maradnál ha,tegyük fel:A csajod meghízik vagy ott egy másik csinos fullos lány aki oda lenne érted.Én őszinte leszek a fullos lányt.

Ez teljesen normális.

Kezdj el edzeni megint,különben nem lesz jó csajod.

2012. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mond azt neki ,te meg láttad xy-t olyan szép formás a feneke,a mellei meg,apám :)Kiváncsi lennék,hogy ő mit szólna hozzá?

Ne törődj vele,te legyél magabiztos,sokmindenben jó vagy ugye?na azokat nyagyisd ki.Csak légy magabiztos

20F

2012. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólóval egyet értek.Ilyen alapon kereshetnél egy nagyobb mellű lányt magadnak.
2012. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves is a bnőd? Most nem azért, de ha 2 ember tényleg szereti egymást, akkor nem azt nézik h egy 3. embernek mekkora izmai vannak, meg milyen szép stb. Ha meg így mondaná a szemembe h 2x olyan izmos mint én, szal kicsit ilyen lenézően, akkor mehetne amerre lát... Nem azért mert megsértődnék, hanem azért mert ne másokat nézegessen egyfolytában.

Ha meg az a csávó még tetszik is neki, és ezt be is vallja, akkor miről beszélünk? Egy embert nem csak az izmai miatt kell szeretni..ha nála ebből indul a szeretet, akkor az rég rossz.

2012. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nálatok ez a mérvadó, hogy kinek milyen a mellizma akkor csak gratulálni tudok húzzátok le magatokat a WC-n.

10 éve nem voltam gyúrni, el is híztam picit, de az asszony így is fülig szerelmes belém.

2012. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát srácok,ez nagyon önigazolás.

,,Ha szeret elfogad így is",látoim nem csak a csajok akik kifogásokat gyártanak.

Ez olyan,hogy tegyük mfel van egy vezető informatikus állás,te megpályázod,megnyered oké.

eleinte ugye tepersz,meg hajtasz,megszeretnek,dícsérnek.

Aztán szépen ellustulsz,leülsz már nem hajtol úgy.

És mi történik,azt mondják au revoir.Más szóval kitesznek.

Kapcsolatban is ez van,mindig kell pluszokat nyújtani és igényesnek lenni,sőt talán még jobban kellene.Ezért van annyi megcsalás,nem véletlenül.Mind a pasinak mind a csajnak kőkeményen bele kell tennie a munkát,mert a párkapcsolat az igenis kőkemény meló,egy vállalkozás,ha folyton frissítel és fejlődsz,fejleszted magad akkor kell a szolgáltatásod ha nem akkor a csaj vagy a pasi elmegy egy másikhoz akik többet jobbat nyújtanak.

Eléggé lesarkítottam de ez így van.


24f

2012. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó, van abban valami amit mondtál, de szerelemről hallottál már valaha?
2012. ápr. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!