Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfigyelt rám az a pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfigyelt rám az a pasi aki eddig csak tetszett. Vajon mit akar tőlem? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Összefutottam vele buliban.Nagyon meglepett a viselkedése,nem erre számítottam.Azt hittem nem tetszem neki.De kiderült hogy nagyon is.Ölelt,puszilt,simogatott és mikor a csók jött volna, azt mondta hogy nem lehet mert van bnöje és hűséges,de belenyalt a számba.:) Na most ha valaki azt állítja magáról ,hogy hűséges az ilyet,ilyeneket nem csinál nem?Vagy tévedek?Szóval azóta sokat beszélgetünk,és ennyi.. de én többre vágyom,mert azt is elmondta nekem h megcsalta a bnőjét(sikerült neki,)(de nem velem:( )Ezt pl miért mondta el? Meg volt arra is példa h ott volt nála a csaj és velem beszélgetett,(msn)és mondta h tiszta gyagya a csaj ,morog nem tudja mi a baja.. ( nem miattam,hanem mert rá haragudott vmiért)Meg ugy néz ki szakítani fog a csajjal, ezt is közölte velem. Szóval vannak érdekes megnyílvánulásai... És én már totál elvesztettem a fonalat.De ha ti tudjátok h ezek miért lehetnek akkor írjátok meg nekem:) köszi
2008. jún. 24. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, szerintem maga a pasi se tudja, hogy most mit miért csinál... Megcsalni nem szabad, de mégis belenyal a szádba, aztán meg mégis megcsalja valakivel...Aztán szakítani akar, meg beszélget. Nincs képben a srác, hogy mit miért csinál, csak csinálja. Beszélgessetek sokat, és hagyd, hogy kezdeményezzen. Egyelőre ennyi, aztán meg minden jön magától.
2008. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) És szerinted(tetek) az miért van hogy,többször én írok és ő csak néha néha? Hogy tudnám elérni azt h ő kezdeményezze az írást(beszélgetést)(msnen)??De viszont elég jol elbeszélgetünk bármiről,amikor beszélünk.
2008. jún. 24. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Elérni sehogy, ha valaki valamit nem akar, arra úgyse tudod rákényszeríteni. Annyit tehetsz, hogy jó társaság leszel neki, és hátha majd annyira megkedvel, hogy majd ő fog akarni beszélni veled. ;)
2008. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!