Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor melyik a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik a szerelem?

Figyelt kérdés

Én már semmit sem értek,nem tudom,mi a szerelem, nem is értem,mit érzek/éreztem.

2 lányról van szó,akikhez közelebb kerültem az elmúlt,illetve a mostani évben.


Az egyikkel még tavaly novemberben jöttünk össze,vagyis hát nem jöttünk össze,csak szerettem volna,mindenesetre kavartunk. Nagyon jól éreztem vele magam,amikor találkoztunk,és rengeteget is chateltünk, viszont ha mondjuk egy hétig nem láttam,akkor mindig nagyon rosszul éreztem magam,egyszerűen függővé váltam tőle, de ő nem akart tőlem semmit,és max egyszer találkoztunk egy héten,és mindig csak rajta járt az eszem,de ha éppen úgy váltunk el,h nem éreztem,h szeretne,akkor mindig kikészültem,és egyre rosszabb és nyomasztóbb lett, végül bepróbálkoztam nála,és elutasított. Akkor mégjobban kikészültem,és nagyon hiányzott,sztem bele voltam esve,de egész végig rosszul éreztem magam.


És most a másik lány akivel azóta ismerkedtem meg,egész mást váltott ki belőlem. Vele most kezdünk összehaverkodni,vele is nagyon szeretek együtt lenni,és vele is jól érezzük magunkat egymással,persze még ne mvolt semmi,de ez most egész más. Őt ha nem látom,akkor sem esek kétségbe,sőt,egész nap egyfajta önfeledt boldogság kerít hatalmába,és mindig rá gondolok,csak most nem ez a negatív vágyakozás van,mint a másik lánynál,hanem ez a jóleső érzés,mintha egész nap a fellegekben járnék,alig várom,h találkozzunk,amikor meg nem látom,akkor kétségbeesés helyett tök jól érzem magam,fel vagyok dobva. Tehát amikor nem vagyok vele,akkor is jól érzem magam, de rá gondolok egész nap itt is,csak itt jó értelembe.


Akkor most melyik lányba vagyok/voltam szerelmes? Vagy lehet h mind2be? Fogalmam sincs mi az a szerelem,de vajon melyik lány iránt éreztem/érzem azt?



2012. ápr. 11. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Ilyen szerelem, bármit kiválthat az emberből. :)
2012. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe:) Nekem is volt ilyenem fiúk iránt, úgy ahogy neked. Most boldog vagy, mert érzed, hogy lehet valami.:)
2012. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat azt neked kell tudnod, hogy mit erzel. Bar szerintem az elso csak fellangolas volt. Az igaz szerelem az lassan jon, nem egyik naprol a masikra, nem a kulsosegek fognak meg egy lanyban hanem a szemelyisege. Az igaz szerelem onzetlen es feltetel nelkuli. Az igaz szerelemben inkabb adnia akarsz mind kapni, nem azt nezed, hogy neked mi a jo hanem azt hogy a tarsadnak mi a jo stb stb. Remelem segitettem.
2012. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre igazán csak egy valakit lehet szeretni.
2012. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja ez nem egyszerre volt...


az első novembertől februárig


a második meg február óta

2012. ápr. 11. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe. A különbség annyi, hogy az első lány elvesztésétől féltél, mert nem volt valami stabil, ennél pedig ettől nem félsz nem érzed hogy elveszítheted.
2012. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe szerelmes lehettél, csak a szituáció volt más. Véleményem szerint talán az elsőbe jobban.
2012. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!