Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy önimádó ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy önimádó ember is fog tudni önzetlenül szeretni?

Figyelt kérdés

A helyzet,h én tisztában vagyok vele, és be is ismerem,h menthetetlenül és reménytelenül beleszerettem önmagamba.:D Nem vicc, Vannak elveim,tehát ártani nem ártok senkinek közvetlenül,csak magamat halmozom el mindenféle jóval. Valahogy úgy vagyok vele,h tulajdonképpen az ég1adta világon senkivel sincs bajom, soha nem utáltam még senkit,csak hát magamat sajnos mindenkinél előrébb helyezem.:/ Ebből kifolyólag engem viszont rengetegen utálnak(pedig én nem utálok senkit) de meg is értem őket,mert ezt az önző természetemet nem lehet könnyű elviselni.

No és a lényeg,amiért a kérdést feltettem,h most mintha megváltozott volna bennem valami, egy bizonyos lány miatt, az első olyan ember akin azt érzem,h ennek ellenére szeret engem. Ugyan még semmi sincs köztünk,de érzi ezt az ember. Nekem ez fura,h engem is szeret,vagy legalábbis kedvel valaki,ráadásul nem is akárki,hanem egy nagyon is csinos leányzó. Már most érzem,h ennek a lánynak nagy jelentősége van az életemben,és ilyen kis apróságokat már tettem az érdekében,vagyis próbáltam a kedvében járni,mert azt hiszem megszerettem,és talán jobban szeretem még magamnál is. Mit gondoltok,hogy tennék a legjobbat vele, hogy tudnám őt önzetlenül szeretni? Képes lehetek rá? Miben kéne változtatnom? Vagy ne is változtassak,ha ő így is szeret? Mit gondoltok?



2012. ápr. 12. 16:37
 1/6 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy megváltozol 100% (pozitív irányba) Próbálj másokra kicsit jobban odafigyelni!
2012. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha kellemetlenül érzed magad azért, mert mások nem szeretnek, mert önző vagy, akkor változtass. A lány nem azért szeret téged, mert önző vagy, hanem ennek ellenére. Szerintem. :D Tehát, hogyha egy kicsit változol, másokra is odafigyelsz, akkor is ugyanúgy fog szeretni, sőt. És még barátokat is szerzel.
2012. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen képes lehetsz, sőt! Az én párom is most szerelmes életében először- állítólag belém :D Én meg hiszek is neki, hiszen volt már pár barátom, de egyik sem hordozott ennyire a tenyerén, ő a nagy érzéketlen, aki saját bevallása szerint a családját sem szereti úgy, ahogy kéne!!!! Szóval egyértelműen igen, csak szerintem kell találnod egy nőt akit tisztelsz, legalábbis a barátom azt állítja ebben vagyok másabb a többi nőnél, akiket ismer, hogy egyiket sem tiszteli, csak engem!
2012. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hagyod, hogy a lány jó irányba változtasson meg, akkor igen.
2012. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De édes vagy:) hát már miért ne lehetnél szerelmes? az önző ember is tud szeretni.
2012. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik az őszinteséged még ha önimádó vagy is. Mivel én abban hiszek, hogy semmi sem történik véletlenül az életünkben, téged valószínűleg ezzel a lánnyal akarnak kizökkenteni az égiek önimádatodból és megtanítani az önzetlen szeretetre.
2012. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!