Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért annyira rossz ember lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért annyira rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak magamról... Barátnőmmel ez már az 5. hónap, eleinte jól megvoltunk de a fiúbarát téma másfél hete nagy léket ütött a kapcsolatunkba, régi tapasztalataim miatt benne sem hiszek úgy, és mióta rosszra fordult, egy csaj haverral egy részegen buliba és egy volt barátnőmmel megcsaltam.... Mert valahogy kilátástalannak látom ezt a kapcsolatot, de szeretem, el tudom hinni róla, hogy csak a srác akart volna többet, ő nem már egy ideje....viszont nem tudom mit gondoljak magamról... ha esetleg privát levelet írna valaki beszélni, megköszönném...
2012. ápr. 11. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Megcsaltad, nem is egyszer, ezek után tényleg ne rabold az idejét. Nem az én dolgom megítélni, hogy "rossz" ember vagy-e, de valószínűleg nem szereted a barátnődet. Megcsalásra sem az alkohol sem valami "probléma" nem mentség, mert az előbbi csak lazít az emberen, szóval ami benne van azt felszínre hozza, míg utóbbit meg lehet beszélni.
2012. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem lenne rossz, ha mondjuk 2 pasival megcsalna?? Bizony annyira rossz vagy és a barátnődnek kellene kirúgnia téged. Aki megcslja a barátnőjét, az nem is szereti igazán. Írtad hiszel neki akkor nem értem mire volt jó azzal a 2 nővel megcsalnod. Kilátástalan kapcsolat. Mennyien fújják zt a dumát...
2012. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!