Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok, egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok, egy ilyen érzékeny kis f*sz?!

Figyelt kérdés

Miért nem tudok férfiként viselkedni, egy kapcsolatba?!

lelkem, szívem darabokban, összetörte az, aki mindennél többet ért nekem, de ő csak hogy idézzek "egy fejezetnek tekintett, miközben én az életemnek hittem őt"

képes vagyok, egy szomorú szám hallatán is sírva fakadni, mert egyből rá gondolok.

A kapcsolatunknak ugyan nincs még vége, de nagyon arra fele tartunk..:/

nem voltam mindig iylen...rengeteget változtam az utóbbi egy évben, és főként ebbe az érzelmességi világba..:/


Csodálok sokakat, hogy hip hopp túl vannak egy szakításon...lezárják, és megnyugtatják magukat annyival, hogy: "nem illettünk össze, nem szeretett, majd lesz más"...

tudom, tisztában vagyok vele, hogy ez az önsanyargatás sem vezet sehova...de én képtelen vagyok ezeket a szavakad elmondani a kapcsolatunkról.

Mégis hogyan, miként, ha minden nőbe őt keresem!? nagyon szerettem, és szeretem is.

Tulajdonképpen magamból van elegem, hogy nemtudom kezelni az érzéseimet, és sírok mint egy kis f*sz itthon, és csak azt kívánom, bárcsak szeretne...

a szüleim, a barátaim, a barátnőm...mit sme tud erről, hogy én iylen vagyok. Kívülről: magabiztos, sportos jóképű (állítólag), divatosan öltözködő, talpraesett nagydumás srácank ismernek...

bár már ez a nagy dumás rész kezd elszállni...egyszerűen hangulatom nincs hozzá.

Nincsen senki sem, akivel ezt megbeszélhetném, akinek ezeket elmondhatnám.

Komolyan, mintha depressziós lennék, búskomorság, és túl sokat gondolkozok, és agyalok mindenen...

22/F



2012. ápr. 12. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A stressztől is lehet, hogy ilyen vagy. Vagy kimerültél, munkahelyi/sulis konfliktusok, problémák is okozhatják. Rengeteg oka lehet.
2012. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

streszz??? nemhinném...melom nincs, tanulok kb 2 napot vagyok suliba egy héten...

inkább pont az a baj, hogy sok időm van töprengeni, és gondolkodni..:/

2012. ápr. 12. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak annyi hogy szerelmes vagy és nem tudsz normálisan viselkedni amikor közelébe vagy.Az hogy érzékeny vagy az megint más dolog van aki érzéketlen van aki kicsit ézelmesebb tipus.Aki hipp hopp túl van egy kapcsolaton az nem is szerelem volt hanem csak "járás" vagányságból vagy csak hátsó szándékkal közeledetta a másikhoz.Próbálj javítani a kapcsolaton, légy magabiztosabb és próbálj magadon is változtatni(ne külsőleg hanem belsőleg).Az hogy egy kicsit érzékenyebb vagy az sztem nem olyan nagy baj ha mások elött nem érzékenyülsz el túlságosan.Inkább legyél egy kicsit érzékeny mint egy érzéketlen tuskó.
2012. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sztegoszaurusz válasza:
Fel a fejjel öreg! Ne irigyelj senkit, jön az meglásd!
2012. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg gondot jelent ilyenkor a túl sok szabad idő, mert így sok idő marad gondolkodni.. Próbáld meg lefoglalni magad valamivel, legyél minél több időt a barátaiddal, új hobby, nyelvtanulás pl, bármi.

és tudom, hogy közhelynek hangzik, de az idő segít majd.

2012. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

csak...igen...idő...

ma is konditerembe...bejött egy hasonló alakú csajszi mint barátnőm...és egyből...puff rágondoltam..hogymár sosme érezhetem őt, sosem foghatom azt a popot, sosem lesz már többé az enyém...

(a nagyon vékony lányok az eseteim, kis popoval, tenyérbeillő cicikkel)

ne értstek félre, nem a szex miatt sajnálom, meg azért, hogy nemtalálok más iylen nőt...hanem hogy jelenleg ugyérzem, nem kell más csaj...ha ő nem lehet az enyém senki nem kell..:/

2012. ápr. 12. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Haver átérzem a helyzeted én is hasonló cipőben vagyok és hasonló alakú csajom miatt törtem össze.:( én is egy szer sírtam az exem vállán és én ezt nem tagadom mert szerettem és ha szeretek az érzelmeim vezérelnek. Probálj nem le állni az edzéssel tudom nehéz mert dekoncentrált vagy meg minden de a mozgás sokat segít. menj a barátaiddal biliárdozni meg hasonló elfoglaltságot találni.
2012. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem meglepő, hogy ilyen érzékeny vagy most, hiszen szerelmi bánatod van! Túl kell ezen lenni. Ne vádold magad, hogy "nem tudsz kemény lenni", ne szégyelld magad, mással is van ilyen, hidd el! Csak persze a külvilágnak ők se mutatják.


23/L

2012. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális de majd találsz egy másik lányt aki elfelejteti veled csak idö kèrdèse
2012. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!