Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez, miért sz*r?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, miért sz*r?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Miért van az, hogyha valakivel törődsz, és már így is annyit csalódtál az életben, és próbálsz bízni a szerelmedbe, de nem megy, mert már magadban sem bízol annyira mint kellene. Kezébe adnád az életedet, de mit sem ér, mert nem értékeli, ill. igen, de nem úgy ahogy kéne. Mindent fel egy lapra, megtenném, de félek, hogy újra egy csalódás fog várni engem. Nem benne nem bízom, hanem magamba nem bízom, mert nem tudok. És ezáltal másokban sem annyira mint kéne. Ebből kiindulva sokan elítélnek, sokan nem nézik ezt jó szemmel, de próbálkozom, elbukom, és újra felállok, de mért van ez.



2012. ápr. 13. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Inkább élvezzétek a reklámot :
2012. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
mert túl hiszékeny és naíííív vagy!
2012. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Igazad lehet, mert egy álomvilágban élek, ahol létezik az a szerelem, ami örökké tart, és sosem múlik el, amiben mindig önfeledten boldog lehetsz. Az vagyok, ezek ellenére is, azért mert félek, attól még boldog vagyok. Mondja nekem, hogy soha nem lesz vége a kapcsolatunknak, tényleg?! Higgyem el?! Vagy ez csak egy álom?!
2012. ápr. 13. 21:49
 4/11 ASOT ***** válasza:
42%

ha ennek bedölsz, és vele maradsz , akkor hüly nagy marha b@rom szerelmes állat vagy!


vaaagy..kinyítod a csipád, és úgy döntesz, hogy te nem vagy ekkora b@rom, hanem van eszed is még ha nem is sok és normálisan fogsz gondolkodni és normális leszel! :)


bocs a leoltásért! de ez van

2012. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hisztek abban, hogy a szerelem örökké tart? Ha nem, akkor mi az, amitől a láng elalszik?
2012. ápr. 13. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Hinni lehet ezekben, de ezekre alapozni szigorúan tilos.

Én az egész kapcsolat alatt azt hittem, benne nem bízok, most utána jöttem rá, hogy valójában az ő szavában jobban bíztam, mint a saját megérzéseimben, és jó nagy hülyeséget csináltam ezzel. Hiába mondják, hogy örökké tart, ez nem igaz ..

2012. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb, hogy nem akarom elhinni amit mondasz. Lehet azért mert még sosem voltam szerelmes, és Ő sem. Volt már pár kapcsolatom, de szerelmes még sosem voltam igazán, de most az vagyok, egyszerűen lelki, testi társak vagyunk. És ez jó! Megnyugtat, de olykor mikor elképzelem, hogy mi van ha... Szóval a bizalmatlanság. Sajnos tudom, hogy nagyon hülyén magyarázom a dolgokat, sajnálom.
2012. ápr. 14. 01:13
 8/11 anonim ***** válasza:
de ha hiszel benne és ő is benned akkor miért ne lehetne miért ne lehetne igaz ez az álom. am nemed korod csak kiváncsi vagyok???
2012. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én 20 Ő 18
2012. ápr. 17. 09:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem magyarázod hülyén a dolgokat : ) Azt mondják, aki le tudja írni, amit érez, nem is érez igazán.

Meg kell találni az arany középutat, ahol még nem halsz kb bele, ha végül mégis csalódnod kell, mivel természetesen ez is benne van a pakliban.

2012. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!