Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek a karmikus hazassagban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a karmikus hazassagban hogy egyszer ratalalunk akit nekunk szannak ? Meg ha most hazas is valaki de nem azzal van?

Figyelt kérdés
máj. 16. 05:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezekben az ezo marhasagokban nem hiszem.
máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak az egyes. Semmilyen eleve elrendeltetettségben nem hiszek. Az szerintem sima önmosdatás, akár azért, hogy megmagyarázza az illető, miért csalfa, akár azért, hogy azt magyarázza miért teszetosza. Se katolkus, se ősi, se újhullámos értelemben nem hiszek abban, hogy kijelölt sorsunk van.
máj. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Erőssen rossz kategória.


És a Mikulàsban sem hiszek.

máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nettó önámítás, nem több, kérdező.
máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főleg, hogy változunk idővel. Azzal vagyunk együtt, akivel éppen, de basszus, vagyunk 9 milliárdan, valszeg szerelmesek lennénk ebből a mennyiségből 100 millió emberbe.
máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Nem hiszek semmilyen ezoterikus baromságban, Istenekben és semmilyen áltudományos baromságokban vagy összeesküvés elméletekben. Így ebben sem.
máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszek, de persze olvastam róla és az olvasottak alapján én szerintem a karmikus kapcsolat semmiképpen sem azért jött létre felsőbb szinten valahol ki tudja merre, hogy akkor nyugodtan félre lehet lépni, megölni a másikat, vagy akkor arra fogni milyen szerencsétlen vagy hiszen amikor lélek vagy te önmagad választod ki, hogy milyen feladataid legyenek azért, hogy tapasztaljon, fejlődjön a lelked. Ha eltérsz az útvonalról az a te bajod, szabad akaratod van, de mint írtam az nem egyenlő azzal, hogy majd te bármi rá fogható a karmára. Ráadásul lehet te magad döntötted el mint lélek, hogy távol leszel attól a másik lélektől a Földön. Úgyhogy szerintem jobb lenne reálisan gondolkodni még akkor is ha hiszel a karmában.
máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Az előre megírt sorsban nem hiszek, de a karmikus találkozásban igen. Nem volt mindig így, de idősebb fejjel észrevettem dolgokat.

A buddhista értelemben vett karmában lehet valami, még ha az újjá születést nem hiszem. Valamilyen céllal születik minden ember. Az is biztos, hogy nem véletlen, hová születik. Számomra nyilvánvaló, hogy egy bizonyos fokú fejlődés szükséges minden ember életében, tehát van feladata magával mindenkinek, amíg ez a test kitart.

Azt tapasztalom az új párkapcsolatomban, hogy van sorsszerűség már a találkozásunkban is, de magában a kapcsolatban is. Mindketten sokat vártunk egy olyan párra, mint a másik. Én már azt hittem, sosem fogom érezni azt az érzést egy nő mellett, amit mellette érzek: feltétel nélküli szeretetet, elfogadást, értékeket.

Az volt feleségemnél is úgy gondoltam, hogy le tudok élni vele egy életet, ott is volt életfeladatom, amit úgy érzem, teljesítettem. A mostani páromnál ez olyan érzelmi töltettel társul, ami akkor nem volt jelen. Valahogy békésebb, tökéletesebb ez a kapcsolat, mint a házasságom volt.

Azt hiszem, hogy az akkori fejlődési szintemhez az előző nőre volt szükségem és neki rám. Érdekes módon ennek megfelelően is errodált szét az a kapcsolat, tűntek el a kötőelemek és lépett tovább a volt feleségem.

A jelenlegi állapotomban pedig a páromra van szükségem, hogy teljesítsem az életfeladatomat és vica versa.

máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Hiszek a reinkarnációban, így a karmában is. De csak azért kizárólag mert sok gyermek beszámolt a múlt életéről és be is tudta bizonyítani, hogy nem fantáziált. Amúgy nem hinnék benne. Természetesen lehet tiszta hülye vagyok mert sehol semmi. Viszont inkább ilyesmikben hiszek mint a Bibliában.

Amit írt előttem a hetes és nyolcas válaszoló a lélek fejlődéséről az szerintem is helytálló. Tehát inkább ne ringasd magad abba, hogy akkor "mindent" megtehetsz.



Egyébként a lelkitárs kifejezés a lelki csoport szerint működik és az a lélek a múlt életeidben lehetett anyukád, gyermeked, legjobb barátod is. A cél a lélek feljebb szintre való jutása és azt nem éred el "rossz"/rossz viselkedéssel, sőt méginkább felhalmozódik a karma és ismét reinkarnálódni fogtok együtt míg nem kerülsz magasabb szintre (vele együtt).


Olvasd el a Lelkünk útjai című könyvet és persze más könyveket is inkább, nem ártana, úgy tűnik nagyon nem jól értelmezed a karma fogalmát, rád férne tisztább szemléletmód....

máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

"Meg ha most hazas is valaki de nem azzal van?"


Ne álmodozz. Ezt csak te érzed.

máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!