Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Már fél éve vagyok együtt barátommal, de ő most közölte, hogyha nem veszik fel egyetemre, akkor kimegy külföldre. Azt mondja szeret, de akkor miért akar itt hagyni? Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy ne variáljak, mert állítólag ami neki jó, az nekem is.... Ilyenkor mi van? :(

2012. ápr. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor? Tervezi a jövőjét, az van.
2012. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:

"ami neki jó az neked is" :) humoros barátod van neked! :)


Valószínűleg fontosabb most neki a pénz és a munka mint te!!

Ő döntött és választott közted és ezek közt! És egyértelműen nem téged választott!

Sajnálom!

Te viszont! Válaszd a boldogságot és a szabadságot! Keress mást!


amúgy nem tudom h itt ezen az oldalon betartja egyáltalán valaki amit válaszként kap elfogadja azt és próbál a szerint cselekedni????

2012. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, a jövőjét tervezi, melybe te már nem férsz bele.. :( Hagyd őt a f r a n c b a!! Nem érdemli meg, hogy miatta búslakodj. Ha ő ekkora b u n k ó akkor vessen magára.
2012. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bunkó, csak tudja mire kell koncentrálnia. Ezek szerint ő nem gondolta olyan komolyan a dolgot, mint te.
2012. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!