Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes párok! Milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes párok! Milyen érzés szeretni és viszont szeretet adni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem éltem még meg ezt, sosem szeretett egy lány sem viszont. Sokat csalódtam és már kezdek beletörődni, hogy talán én nem is érdemlem meg, hogy szeressenek negem viszont mint másokat.


Csak arra vágytam, hogy legyen egy lány, akivel ott lennénk egymásnak, akit megölelhetnék, megcsókolhatnék, szívből szeretnék és aki viszont szeret engem.


Sosem tapasztaltam, nincs is szerencsém a lányoknál, vannak gátlásaim nagy tömegben idegen emberek előtt és ezért sosem mertem kimutatni ha tetszett egy lány.



2012. ápr. 18. 18:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Milyen érzés szeretni és viszont szeretet kapni egy kapcsolatban?
2012. ápr. 18. 18:50
 2/23 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy próbálkozás abban, hogy találj esetleg valakit :)
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nagyon jó :)
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés. :)
2012. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 melibaby válasza:
100%

Amig nincs önbizalmad addig mások is úgy állnak hozzád...

Szerintem próbálj meg előbb düllőre jutni aztán hidd el ha ez sikerül lesz bátorságod és a lányok is másként fognak rád nézni és akkor megtudod milyen a szerelem és a többi mert ezt elmondani nem igazán lehet azt érezni kell amit pedig te adsz a szerelmednek az ösztönből fog jönni sok szerencsét

2012. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg lehet változtatni, ne törődj bele, hogy ilyen vagy. Igenis megérdemled, hogy szeressenek. Te is annyit érsz, mint más ember. Szedj össze egy kis önbizalmat, ne törődj mások véleményével és ne irigykedj másokra. Gondolj arra, hogy attól, hogy másnak van-e vagy nincs-e párja, az téged nem visz lennebb vagy fennebb.

És NE MONDD HOGY NINCS BÁTORSÁGOD ODAMENNI, menj oda, és kész, a gátlásokat tedd le oda né, a frászkarikába, és menj. Először nehezebb, aztán egyre könnyebben fog menni. Járj el szorakozóhelyekre.

2012. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

én valahányszor így voltam,mindig végignéztem ahogy elmúlik.

kezdve attól a pillanattól, hogy szerelmes szemekkel nézett rám, aki a szerelmem volt, egészen addig, hogy ugyanezekkel a szemekkel nézett másra is később.


minden kapcsolatomban ez a fajta boldogság amikor egyszerre érezzük ugyanazt, múlandó volt.


én azt nem tudom elképzelni, hogy van olyan, hogy ez megmarad?

2012. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

9:08 ezt nagyon szépen és szomorúan fogalmaztad meg .. :(


Én nem vártam meg, míg másra néz úgy ..elhagytam ,pedig én szerettem sokkal jobban. Bárcsak elmúlna ez az érzés végre-és lenne bizonyosság abban hogy képes nem a felszínen mozogni a "szerelem" érzése- hanem közös lelki úton lehet járni, és egyre közelebb kerülni egymáshoz ..igazán.

2012. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Csajok, nyugi, aki hamar más fele kacsintgat, az nem igazán szerelmes. Az inkább csak fellobbanás ( részükről ).
2012. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"közös lelki úton lehet járni, és egyre közelebb kerülni egymáshoz ..igazán."

ebben meg az a kockázat nálam, ha végre valahára el kezdett imádni, akit szerettem, akkor észre vettem magamon, hogy hogy az én érzelmei hagytak alább.


szóval nem egy egyszerű dolog a szerelem, mintha a jó a jót kioltaná...és mintha néha a jót a rossz vonzaná...

2012. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!