Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan furcsa érzés:/ Szerintetek ez már szerelem? Vagy erős barátság és szeretet?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy az utóbbi időben a legjobb fiú barátommal annyira jóba lettünk, hogy midnent elmondunk egymásnak.(ez tart körülbelül fél éve). Lett egy barátnője, és én valahogy roppant féltékeny lettem, ugyanakkor volt egy fiú aki nekem tetszett, szóval ezt nem tituláltam szerelmi féltékenységnek, csupán "féltettem a barátságunkta". Szakítottak a scajával, így több időt fordít rám, majdnem minden percét. Én is így avgyok vele. Amikor találkozunk vágyom az ölelésére, ha nem beszélünk msn-en hiányzik, szinte csak miatta lépek fel msn-re, meg ilyenek. Néha vágyom arra hátha megölel, vagy ilyenek, de például bele gondoltam, hogy vannak olyan fiúk, akik nekem tetszenek, igaz őket nem ismerem, és előttük nem tudnék járni a legjobb fiú barátommal. Most akkor ez mi lehet? Mert nem szeretnék játszani senkivel, és nekem is nagyon rossz, hogy egyszerűen én se tudom mi ez:-/

Köszönöm aki válaszol és volt türelme végig olvasni, és aki volt hasonló helyzetben, vagy van tippe, kérlek írjatok:)

Egy 16 éves lány


2010. júl. 29. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

sziaa!

én ugyan ilyen helyzetben voltam.

2hónapja összejöttünk!

szal ez vszínű szerelem!

2010. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most, ha mi azt mondjuk, hogy az, akkor boldog leszel, h szerelmes vagy, ha meg azt h erős barátság, akkor tudatosítod, h csak barátság ??:D

Ugyan már, van amit nem kell beskatulyázni, na ez is egy pont olyan dolog. :)

2010. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló gratulűlok és sok boldogságot:D

2. válaszoló:D hát nem egészen:D:D csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, mert ez olyan nyomasztó így, nagyon nehéz elmagyaráznom de....van amikor összejönnék vele, van amikor meg nem....ésdöntenem kellene affelől, hogy mit akarok...

2010. júl. 29. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Értem én...éés, valaki, esetleg, fegyverrel kényszerít, h most azonnal ??:)

Ha nem, akkor mákod van, várj egy kicsit, és majd meglátod...tudom, h közhelyesen hangzik, de tényleg felesleges ezt a dolgot beskatulyázni, vagy elhamarkodottan dönteni, pár gyökér GYIK-es válaszoló elmerohanásától felbuzdulva. (persze, én nem vagyok gyökér, én vagyok a kivétel...) :D

2010. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát köszönöma válaszod és igazad van:-/ csak már muszáj volt kiírnom ezt magamból:Dés köszönöm:D

kivétel?:D:D:D:D mázlista:D

2010. júl. 29. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, szerencsés volt a bolygók állása, amikor születtem, így én lettem a nem gyökér válaszoló...=)
2010. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát gratulálok:D akkor biztos kiválasztott vagy:D

szerencsésx):D

2010. júl. 29. 23:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Óriási szerencse. :D

Légy jó! ;):D

2010. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Te is aztán;):D
2010. júl. 30. 11:25
 10/13 anonim ***** válasza:
EZ SZERELEM!!!!!!!!!!!az én egyik legnagyobb szerelmem is a legeslegjobb haverom volt azelőtt...ebben az a legjobb, hogyha túl sokat nyomultok együtt, és a többiek elkezdenek cikizni titeket akk ráfogatjátok, h csak azért mert haverok vagytok...a tanácsom az, hogy: Várj türelemmel, és légy óvatos! Ha túl hamar elmondod neki h szereted, nemcsak a szerelmed, hanem a legjobb haverodat is elveszted... csak akkor mondd, ha már nagggggggyon egyértelmű..de lehet, hoy ő fogja elmondani! SOK SZERENCSÉÉÉT! :) :) :)
2010. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!