Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri egy lányért küzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy lányért küzdeni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tetszik nagyon egy lány, fülig szerelmes vagyok belé, viszont ez nem kölcsönös.

Van az a mondás, hogy a nő ha azt mondja h nem, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem.


Egyébként én feladtam, nem akarok még több időt és energiát rá pazarolni. Viszont nem igazán tudok róla lemondani, szerintetek megéri harcolni érte? Vagy jobb a könnyebb út, ami azt jelenti, h összejövök mással?



2012. ápr. 19. 07:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nahát ez a nem az nem jelent biztosan nemet, azt a nője válogatja. van pl olyan nőismerősöm, aki csak akkor mond nemet, ha már teljesen biztos benne, hogy nem akar semmit a sráctól és van olyan is, aki csak azzal a sráccal kezd valamit, akit 3x elküldött és 4x-re is visszatér

szóval ezt ebből nem tudom sajnos megállapítani

2012. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ő ilyen csendes visszahúzódó lány, így nem vagyok benne biztos h jó ötlet harcolni érte. Viszont tényleg nagyon kellene nekem ez a lány.
2012. ápr. 19. 07:17
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd a francba,ha látja hogy már nem érdekled lehet elkezd kapálózni,vagy nem.
2012. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Lányért soha nem szabad küzdeni. Ha külsőre tetszel neki, nincs szükséged küzdelemre, ha nem, akkor meg nem érsz el semmit, akárhogy tepersz.
2012. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
egy lányért soha ne küzdj...csak A lányért szabad mindent feláldozni, és feltenni egy lapra...amikor ugyérzed, igen, Ő az akivel most el tudnád képzelni az életedet.
2012. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
NEM! válassz mást!
2012. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem éri meg harcolni az én volt barátnõm kétszer szakitott velem de soha nem adtam rá neki okot :'( azt mondta nem kellek neki :( de én még mindig meghalnék érte de a harcot feladtam mert hiába is küzdenék csak magam vágnám tönkre :'(
2012. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 darma7 válasza:
17%
Kivétel nélkül mind r..ik.Három dolog mozgatja öket.1 a fa..k a kefélés,a pénz,3 ha ezek megvannak akkor papuccsá tenni h.melette tudjon pasizni.Minden jobb nöt füznek pasik,mindig ott van a tartalék farok.Ha apuci már nem olyan az ágyban azonnal keresik az uj far..t,és lelépnek ,lesz..ják az elözö pasit,mindent,csak az épp aktuális pasi a legfontosabb nekik.Tehát NEM.A lényeg h.nekik ez a szerelem hülyeség egész mást jelent.
2012. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

"Rendes, visszahúzódó."


Te hol élsz öcsém, a Marson? :D Ha nagyon ráérsz küzdj érte, talán egy idő múlva a tiéd lehet. De viszont a hónapokat, amiket addig elfecsérelsz miatta, később senki nem adja vissza, így jobban jársz, ha mást keresel!


Amúgy egy lány se ér annyit, hogy másodszor is próbálkozz nála, ha már egyszer visszautasított!!!

2012. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,van mikor megéri,én fél évig nem jöttem össze a barátommal,(nem mondtam neki nemet,csak jobban akartam ismerni stb..nem fejteném ki)aztán már évek óta együtt vagyunk.Egyébként én is ilyen csendes,visszahúzódó vagyok.

Az ilyen emberek nehezebben vágnak bele egy kapcsolatba szerintem.

2012. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!