Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még akkor is küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még akkor is küzdeni egy lányért, ha megaláz?

Figyelt kérdés

És az összes barátja/barátnője/rokona ellenem van? Lenéznek, mert nem értenek meg? Hülyének tartanak, mert hiszek valamiben (a lányban, és a kapcsolatunkban)? És már a kiszemelt lány is hülyének tart (haverok/barátnők befolyásoló ereje miatt, főként), nem hallgat rám. Nagyon sokféleképp próbáltam Neki a dolgokat megmagyarázni, szenvedélyesen, higgadtan, erőszakosan, akárhányféleképp csak lehet, de nagyon ostoba módon viselkedik. Gyerekesen. Mondjuk 15 éves lesz nemsoká, lehet ennek is van köze hozzá, csak az a gond, hogy én nagyon szeretem, vagy már inkább csak szerettem, mert szerintem az a sok sz*r amit hozzámvágott, amit okozott az utóbbi időben már túlmegy minden határon. Sosem volt ilyen megaláztatásban részem, és sosem kaptam olyan szavakat, durva cselekedeteket attól, akit a legjobban szeretek, mint Tőle. Szóba sem áll velem már. Igazából veszettmód kitartó vagyok, és akaratom is erős, személyiségem is (talán túlságosan is), de én még lyet nem tapasztaltam, hogy ennyire ne lehessen hatni egy lányra (pedig régebben nagyon is lehetett rá).

És igazából most már olyan hatalmas düh van bennem irányában, hogy legszívesebben ártanék neki, mert már több a soknál, amit csinál...

Pedig nagyon szeretem, de már annyira összetört, hogy hiába szeretem a világon mindenkinél jobban, már szinte rettegek tőle, vagyis nem tőle, hanem hogy milyen bántással áll elő...

Egyszerűen úgy érzem, ezt már képtelenség megoldani. Beleadok apait, anyait, hogy bizonyítsak, de csak tovább romlik a helyzet, minél jobban próbálom megoldani, annál jobban rosszabbra fordul az egész. Nem sírtam fickóként egész életemben ennyit, mint Miatta..


2010. febr. 26. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.Velem is hasonló volt,lealázott a volt barátom.Nem tudom neked mit mondott pontosan,de nekem nagyon durvákat és még igyis szeretem,szóval hasonló cipőben járunk.Ha akarod irj emailt és beszélgethetünk.
2010. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Nézd. Szeretni nem úgy kell, ahogy te gondolod, hogy jó a lánynak (pl. a világon mindenkinél jobban). Szeretni úgy kell, ahogy a lány szerint jó neki. Nem kérte, hogy szeresd mindenkinél jobban. Nem hibáztathatod ezért.


Eröltetni nem lehet.

Ennyi.

2010. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a utolsó sztem jó nagy baromságot irt:S
2010. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre csak anyit mondok hogy visza kell alázni ! duplán ! bár menyire szereted azt a lányt mutasd meg hogy ki vagy ! én is ezt tettem
2012. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!