Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri egy lányért küzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy lányért küzdeni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tetszik nagyon egy lány, fülig szerelmes vagyok belé, viszont ez nem kölcsönös.

Van az a mondás, hogy a nő ha azt mondja h nem, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem.


Egyébként én feladtam, nem akarok még több időt és energiát rá pazarolni. Viszont nem igazán tudok róla lemondani, szerintetek megéri harcolni érte? Vagy jobb a könnyebb út, ami azt jelenti, h összejövök mással?



2012. ápr. 19. 07:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

NEM! Tovább kell lépned, ha ő arra nem méltat, hogy legalább azt megmondja, figyú nem vagy az esetem hagyjál lécci. Akkor többé hozzá sem kell szólni. Majd rájössz magadtól is egy kis idő után. Legyen szerencséd! :)


20/F

2012. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle szerintem...Lehet, hogy csak egy félreértés az egész. Vagy túl félénk ahhoz, hogy kimutassa az érzéseit.
2012. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem küzdj érte akkor talán rájön ,hogy mit vesztett el amikor elutasított téged!:)

14/L

2012. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, megéri-e neked küzdeni. Egyik barátom 2 és fél-3 évet várt a lányra, és most boldogok, lassan 3 éve jöttek össze. De csak akkor érdemes küzdeni, ha szerinted lehet ő az igazi, és nem egy pár hónapos kapcsolatot vársz tőle. Pár hónapos kapcsolatra nem érdemes várni~
2012. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Így nem éri meg.... Elveszed magadtól a lehetőséget hogy normálisat találj. Ki tudja? Lehet már el is ment melletted az utcán, pusztán mert nem vetted észre, mert a másik lány járt az eszedben?
2012. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!