Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több hónap elteltével kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónap elteltével kialakulhat szerelem két ember közt neten kerszetül?

Figyelt kérdés

elég hülye kérdés, tudom, de kíváncsi vagyok rá

szitu : neten beszéltek kb. minden nap [neten ismerkedtetek meg], minden 'titkotokat', gyengeségetek, problémátok, örömötök, stb. elmondjátok egymásnak, de találkozni nem tudtok, és ki tudja, hogy fogtok-e vajon, ha nem tudjátok, hogy ez szerelem, vagy csak egy elképzelt valami, mert két külön országban éltek


2012. febr. 7. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam igen lehetséges,de inkább ez csak vágyakozásnak tűnhet az ismeretlen felé :)
2012. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt már rá példa. Szerelem alakulhat ki, de nem boldog, inkább a fájó szerelem. Mert tudjátok, hogy nemigen tudtok találkozni. És a szerelem testiségek nélkül nem létezhet sokáig.
2012. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én így találtam rá a barátomra. Az ország két végén laktunk, vagy fél évig csak beszéltünk, imádtam a személyiségét, a hangját meg mindent. Aztán egyszer csak adódott egy lehetőség hogy találkozunk és nagyon jól sikerült az is és azóta havonta találkoztunk. Most már közelebb lakok hozzá majdnem minden hétvégét együtt töltjük, nemsokára két éves lesz a kapcsolat
2012. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokszor voltam már ilyen helyzetben...volt beteljesült,és beteljesületlen is...akorr abban a pillanatban szerelemként éled meg a dolgokat...de mikor véget írt,másképp gondolsz mindent...azaz én másképp gondoltam...és már nem szerelemként gondolok sokra...pl erősebbé válik akkor a vágyakozás fogalma..vágysz az ismeretlenre,amit már valójában ismersz,de mégsem..nagyon érdekes dolgok ezek...szép dolog a netszerelem,mert ott a te fantáziád játsza a főszerepet,de viszont fájdalmasabb,mint akár milyen testi szerelem...nem tudok mást írni..
2012. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem nem egyszer előfordult már.


29/F

2012. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem szerelem, mivel nem is láttad még az illetőt. Nem tudod milyen élőben, a kisugárzása, és így szerintem ez még nem igazán nevezhető szerelemnek, "csak" szeretetnek.
2012. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!