Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Mar lassan 2 eve szerelmes vagyok egy sracba az osztalyombol. Jo baratok vagyunk. Kb. egy eve jott egy lany hozzank, nagyon kedves, jo indulati szemely, jo baratsagban voltam a lannyal. A mar emlitett srac beleszeretett. A lany csak ideiglenesen tartozkodott nalunk, most mar nem jar az osztalyunkba. A srac nem igazan tartotta velem a kapcsolatot, amikor a masik lany kikerult a kepbol, ujra jott hozzam, ezutan egy ujabb szakadas. Mostanaban mar megint baratkozik. Nem tudom, hogy most valoban csak baratkozni akar vagy szeretne mast us? Szerintem ram sosem fog olyan szerelmes szemekkel nezni. Nem akarom a masodhegedus szerepet betilteni. A racionalis felem azt sugja, hogy tartsam meg a barati kapcsolatot vagy szakitsam meg az egeszet. Az emocionalis fele azt mondja, hogy dehat olyan szepek a szemei es annyira szeretem, amikor mosolyog. Szerintetek melyuk felemre a racionalisra vagy emocionalisra hallgassak? Mit kene tennem?

2012. ápr. 19. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is szép a szemem és mindenki szereti amikor mosolygok barátkozz inkább velem O.O
2012. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jot nevettem. :-) A szep szemei es a mosolya, az az amit kiemeltem, de emellett szerintem nagyon ertelmes is, jol el lehet vele beszelgetni. Az a baj, hogy nem hiszem, hogy tudnek ra ugy tekinteni, mint egy baratra. Nem hiszem, hogy o kepes lenne maskepp tekinteni ram. Csak az a problema, hogy nem tudom, hogy keruljem el es oszinten szolva nem is akarom elkerulni.
2012. ápr. 19. 21:55
 3/4 anonim válasza:
szerintem egyenlőre ne kerüld el. de ha megint megszakad ez az egész barátkozás akk hanyagolnod kel vele ezt az egészet :/ hiába szereted nem hagyhatod h játszadozzon veled !
2012. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Meg fogadom a tanacsot.
2012. ápr. 20. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!