Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? :|

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe beleszerettem. Már az elején tudtam, hogy ez bonyolult dolog lesz, hisz ö mondta, hogy az exét szereti teljes odaadással. A lényeg, hogy hetek óta csak vitázunk. Elvárja tölem, hogy egyböl ugorjak mint egy pincsikutya.. utazzak neki olyan helyekre ahol életemben nem jártam. Miközben ö arra sem hajlandó, hogy a sulimig eljöjjön. Mindig más lánnyal rakja ki, hogy kapcsolatban van, meg más lányokkal flörtöl nyilvánosan... a legutóbbi húzása ami nagyon megbántott az az volt, hogy mikor nem tudtam elintézni, hogy ott aludjak nála, elhordott minden balf*sznak.. a barátaim már nagyon szeretnék ha végetvetnék ennek, de én szeretem öt és így sajnos nem megy ://

Szerintetek?:/ a válaszokat elöre is köszi :)

L/16.


2012. ápr. 4. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Maradj vele és szenvedj tovább!
2012. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üljetek le beszéljétek meg a dolgot mond meg neki z,hogy ez így nem mehet tovább stb a többi már magától jön
2012. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asdface ***** válasza:

Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.

Most hagyd ott, mielőtt teljesen összetöri a pici szived drágám!

2012. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy sóvároghatnál utána akkor is, ha kirúgna az ingyencselédi állásodból.
2012. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mosolyogj! ***** válasza:
L. Timi te vagy az? Puszi: B.B
2012. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!