Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget ért, mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltunk együtt. Elhagyott engem.

Azt mondta, hogy már egy ideje kereste a lehetőséget a befejezésre, ezért sem küzdött a kapcsolatunkért, csak hagyta, hogy véget érjen. Mert hogy igazából, mindig is érezte, hogy nem én vagyok neki az igazi. De azt is elmondta, hogy szinte tökéletes voltam, hogy boldog tudott volna lenni velem, és lehet hogy nem talál még egy olyan lányt aki ennyire fogja szeretni, de ha mellettem marad, akkor mindig azt érezte volna, hogy kihagyott valamit vagy inkább valakit az életéből.

Szerinte már az is baj volt hogy nem tudtam felülírni az előző nagy szerelmét. Azt a lányt egy év után eljegyezte, a lány pedig összetörte a szívét, konkrétan közölte vele, hogy hozzámegy de egy percig se gondolja azt hogy neki ő az igazi... Ezek után találkoztunk az exemmel és végül is miattam hagyta el a lányt.

Nagyon szeretem őt. És a szakítás után megbeszéltük, ha 40éves korunkig nem találunk magunknak senkit, akkor összeházasodunk, most azt érzem, hogy képes lennék addig is várni rá.

Tudom, hogy sokat hibáztam a kapcsolatunkban. Túlzottan ragaszkodó voltam és túl sokat beszéltem a jövőről, mert türelmetlen típus vagyok. Miközben tudtam, hogy nem akar hallani a jövőről. Arra lett volna szüksége, hogy szórakozzon a haverjaival, és hogy koncentrálhasson a karrierjére és nekem támogatnom kellett volna, amit meg is tettem, csak nem úgy, ahogy kellett volna.

Most pedig elment. Vége lett. És nem tudom mit tegyek. Minden erőmmel azon vagyok, hogy elfelejtsem, próbálok az eszemre hallgatni, de nem tudok aludni, mert az álmaimban csak ő van. Nem tudok megnézni egy filmet, vagy kimenni az utcára mert valamiről biztos azonnal eszembe jut.

Vele akarok lenni. Vagy legalább tudni, hogy ha türelmesen várok, akkor egyszer velem lesz.

Várnom kéne? Vagy elfelejtenem? De az hogy? Vagy próbáljam meg visszaszerezni? Lenne annak értelme?


23L

(ő 24)


2012. ápr. 1. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne várj rá ,mert csak elrohan az idö és elmegy a szép fiatalságod.
2012. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

most dúúúrva leszek veled!


Olyan vagy mint egy 14 éves lány akinek az első szerelmes otthagyta őt! 23 éves vagy kicsit többet várna tőled az ember!

Ehelyett bedölsz a szokásos maszlagnak amit a pasi beadott neked h "de szeret meg bla bla"

K*rvára nem szeret, ami eddig volt az egy jó színjáték volt, te meg szerelmes lettél bele és éppen ezért nem láttad a sűrű erdő miatt a tisztást! (a valóságot)

Ideje felébredne picinyem mert az élet nem egy amerikai romantikus film ami happy end-el végződik...

Felesleges búslakodnod és reménykedned!

Ő max akkor jönne vissza hozzád h nem találna senkit és nem jönne össze neki semmi! De akkor is azért jönne vissza hozzád mert ha nincs ló jó a szamár is, ez a modern korban úgy hangzik h "ha nincs gyémántpina akkor van bizsu pina"

Bocs de ez a véleményem!

Az h mindenről ő jut eszedbe az meg majd elmúlik!

légy rá dühös haragos úgy konnyebb lesz!


És nem! Azért nem vagy hibás mert nagyon ragaszkodtál hozzá!

27/f

2012. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27 éve fiú válaszával teljesen egyet értek még ha kicsit nyers is.. de igaza van.. ezt másképp nem lehet felvázolni neked hogy tényleg érezd felejtsd el őt.. :/ hidd el menni fog... én egy 5 éves kapcsolatot hagytam magam után.. pedig nagyon szerettem ... de ő nem... egyszerűen ne hagyd hogy magadba zuhanj,.. menj a barátaiddal... öltözz fel csinosan.. :) indulj el akár egy városnézésre.. és majd meglátod mennyi száz másik pasi van még rajta kívül... önbizalomnak ilyenkor jót tesz :) nekem jót tett hogy mindenki megfordult utánam.. és azt éreztem igen :D nagy ez a világ.. és nem ő az egyetlen pasi.. ;) nekem 3 hónapomba tellett ami ha azt nézzük 5 évhez kevés. .hogy túl tegyem magam rajta.. mert az az 5 hónapom intenzív volt.. és nem jöttem össze senkivel nem voltam senkivel...az nem megoldás ha másba rohansz vele.egyszerűen és az életed.. fiatal vagy még és millió lehetőség van előtted :) már 7 hónapja hogy elhagytam azóta se volt pasim.. de mégis kiegyensúlyozottnak szabadnak érzem magam :) nyitottan egy új kapcsolat felé... :) 22/ L
2012. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi visszaolvastam.. ejtettem néhány hibát.. de éjszakás voltam műszakba és még most keltem fel.. :) 5 hónap után teljesen túl tettem magam rajta nem 3.. :)
2012. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vok.

Ó egy egyet értő lány (3.)...milyen ritka :) De köszönöm!

Igen nyers voltam csak néha ez kell!

2012. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 16 éves vagyok és a mi kapcsolatunk is másfél év után ért véget,mi voltunk az első nagy szerelmei egymásnak,de ő azt mondta másokat is ki akar próbálni.. és hagytam elmenni.az utána lévő napokban,hetekben úgy éreztem,hogy akár hosszú évekig várnék rá,hogy visszajöjjön és bárcsak tudnám,hogy egyszer visszatér,mert úgy sokkal könnyebb lenne az érzéseimnek és nekem.még csak pár hét telt el a szakítás óta,de már kezdek ráébredni,hogy nem tölthetem napjaimat szomorkodva egy fiú után akinek már nem kellettem..miért én szomorkodjak utána? neki kéne bánnia ,hisz én voltam az az ember aki mindent megtett volna érte,mindig ott volt mellette,aki igazán szerette a szíve összes szeretetével..és ha neki ez nem kell,hát az nem az én hibám! még én várakozzak utána éveket,míg rá nem jön,hogy hahóó ez a lány tényleg szeretett?

Ismerj meg új embereket,az eltereli a gondolataidat és segítenek rájönni,hogy mások is vannak a világon(akik meg is fognak becsülni)

Felejtsd el őt,és nézz a jövő felé,annyi szép dolog vár még:)

2012. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hiába mondjátok, hogy nem hiba a túlzott ragaszkodás, mert az. Van, aki szimplán nem tud vele mit kezdeni, mert sok neki. Ez nem azt jelenti, hogy nem ő az igazi, csak meg kell próbálni igazodni egymás igényeihez.


"Vele akarok lenni. Vagy legalább tudni, hogy ha türelmesen várok, akkor egyszer velem lesz. "

Ezzel a két mondattal mindent leírtál a jelenlegi érzéseimről ..


Egyelőre én sem tudom mit tegyek, az 1 hónap alatt nagyon sokat változtam, tudom, hogy most már boldoggá tudnám tenni, de ő azt hiszi nem, mert talált mást, akivel most jobb. Nekem küzdenem kell, mert különben életem végéig úgy fogom érezni, hogy hagytam elúszni a boldogságom, nem tettem érte semmit. De ha te inkább a beletörődős típus vagy, és úgy érzed tovább tudsz lépni, tedd azt. Ezt magadban kell eldöntened sajnos..

2012. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 15:57!


igen valahol igazad van! a túlzott sok ragaszkodás , a tapadás az a dajta görcsös ragaszkodás, az tényleg sokaknak sok...

de itt úgy értelmeztem h az feleannyi sem volt....

2012. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!