Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meguntam a barátomat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a barátomat vagy velem van a hiba?

Figyelt kérdés

Kétségbeestem! Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Ha lépnem kellett, akkor léptem, de most elakadtam. 8hónapja vagyunk együtt a barátommal. Imádom őt. Mindent meg tesz értem, kedves, törődő, önzetlen, szeret és jó az ágyban. Ám mostanában mintha laposodna a kapcsolatunk. Hétvégente találkozunk csak, szóval az sem lehet, hogy egymás agyára megyünk. A hétvégéink kb. abból állnak, hogy elmegyünk hozzájuk vagy hozzánk és akkor tv-zünk vagy szexelünk. Ritkán megyünk el iitthonról.


És az ágyban sem olyan izgalmas már, mint régen. Szakítsak vele, mert ez már csak rosszabb lesz? Segítsetek!



2012. ápr. 20. 18:40
 1/3 étoile et lune ***** válasza:
Próbáljatok ki új dolgokat az ágyban. Lehet, hogy a heti 1 találkák miatt egy kicsit eltávolodtál tőle, de talán ha kimozdulnátok a házból, elmennétek fagyizni, sétálni, beülnétek néha egy gyorsétterembe, egy kicsit feldobná a kapcsolatotokat. Gondolkodj el azon, mit szólnál, ha a barátodat baj érné, vagy képzeld el, hogy esne, ha szakítás után pár hónappal látnád, hogy új barátnője van, akivel ugyanolyan édesen viselkedik és stb. El tudsz képzelni egy számodra jobb pasit nála? Az alapján, amit leírtál, szerintem csak egy kicsit fel kéne pumpálni a programjaitokat, újítani a szexen. Értékeld, hogy ő van neked. Ha a kérdéseimre válaszolsz, és tényleg elképzeled a dolgokat, amiket leírtam, és még mindig ésszerű megoldásnak látod a szakítást, ott tényleg gond van.
2012. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. nél a szó... ez az 1ik része annak ami azt jelenti megdolgozni 1 kapcsolatért.... sajna ezt annó én is elszúrtam és nagyon nagyon bánom... ez mind2 félnek a feladata normál esetben és mind2 félnek természetesnek kéne jönnie
2012. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 étoile et lune ***** válasza:
Pontosan. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy mindenfajta energia belefektetése nélkül tökéletes a kapcsolat. Vannak hullámvölgyek, amikből ki kell tudni kecmeregni. Gondolj bele, mi lenne, ha minden pasidat dobnád, amikor úgy érzed, egy kicsit ellaposodtak a dolgok. A végén egyedül maradnál.
2012. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!