Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat, de néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de néha úgy érzem, nem megy vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kedves,jószándékú fiúról van szó,aki nagyon igyekszik a kedvemben járni,de az a baj,hogy nem vagyunk egy hullámhosszon.Ő nyugisabb,én pörgősebb vagyok,nekem kell a változatosság,ő viszont a megszokások embere,mindig ugyanazokkal az emberekkel,ugyanarra a helyre.Most itt maradtam nála hétvégén,két tervezett program is elmaradt az idő miatt (is),és megőrjít az unalom,ha én nem találok ki valamit,akkor ő sem,ha nekem rossz hangulatom van,akkor neki csak még rosszabb lesz,és én ettől is megőrülök.A szülei folyton ide-oda járkáltatják,ami szintén zavar,mindenhova neki kell mennie a kocsival.Úgy érzem,szeretem és nekem ő az Igazi,de valahogy mégsem passzolunk,úgy érzem.Nem érzem mindig jól magam vele,és azt gondolom most is,inkább otthon maradtam volna hétvégén,mert így,hogy nem csinálunk semmit,nincs értelme itt legyek.Hogy csak nézzünk egymásra.Ő megvan így,de én nem,szakítani viszont nem szeretnék,mert vannak olyan pozitív tulajdonságai,amit más srácban nem találtam meg,és a felsoroltakat leszámítva nincs vele gond.Viszont ezek az "apróságok" is zavarnak. 22/L
2012. ápr. 14. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, jól beleválasztottál hallod! Vele beszéltél már erről? Mióta vagytok együtt? És miben nyilvánul az meg, hogy a szülei mindenért őt ugráltatják?
2012. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj! Majd kiderül! Az én férjem is mindig nyugisabb, otthonülős típus volt én meg minden hétvégén buli-buli...de hozzámentem és jobb férjet nem is kívánhatnék. És inkább ilyen típusú mint összeszedj egy bulizóst és majd ha gyereketek lenne, ő akkor is bulizzon meg átverjen. De egyébként beszélj vele arról, hogy többet mozduljatok ki.
2012. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze,amúgy meg szoktuk beszélni,hogy hova megyünk meg mit csinálunk,csak az elmaradt programok dühítettek.Az ugráltatás meg annyi,hogy menj el ide-oda,intézd el azt,amazt,mert az apja iszik,és helyette ő kell megcsináljon mindent.Ez ellen csak úgy tudna tenni,ha elköltözne (ahogy tesói is),de mivel ő van egyedül már otthon,a szülei meg idősebbek,így azt se tudja/meri mondani,hogy ne ugráltassatok már,mert nekem is van saját életem.Elköltözni meg nem fog,mert nincs miből. :S Addig meg marad ez a helyzet.
2012. ápr. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!