Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kérdezzek tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
Egyik órán felelsz vagy merszet játszottunk egy lánnyal aki tetszik nekem...Kijött hogy én kérdezzek tőle de nem tudom mit.Valami olyat szeretnék amivel megtudnám van-e nála esélyem úgy hogy jóval kisebb vagyok nála kb.fél fejjel. Vagy akár olyan kérdést is feltehetnék amivel el tudnám árulni iránta érzett érzéseimet... Nincs ötletetek? Minél hamrbb kéne!

2012. ápr. 20. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy álmodoztál már egy (barnahaju xxx centis stb) személyleírásod megadod. sráccal ?
2012. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez most komnoly? :D eből bármi jó is kisülhet? :)
2012. ápr. 20. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha ezt megkérdezed és mellé olyan önbizalmat eröltetsz magadra ami valószinüleg neked nincs (ne vedd sértérnek tényleg) és ezt látja rajtad akkor lehet elég sikeres... szerintem megnöveli az esélyeidet ha meg nemet mond akkor amúgy se kellenél neki vagy felteheted úgyi s a kérdést hogy


bejön egy (személyleírás) fiú? vagy

járnál -"- fiúval ?

2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:
Kérdezz rá a dologra virágnyelven. Vagyis: Mi a véleménye azokról a fiúkról, akik nem olyan magasak?
2012. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!