Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Mit mondjak vagy kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
Ott aludtam a legjobb barátnőmnél és kinn aludtunk és meghívtuk az osztálytársunkat neki meg ott volt unoka tesója és hideg volt egy kicsit este a párnán meg a takarón kellett osztozkodni és én az oszt.társammal aludtam a barátnőm meg a unokatesójával. :P másnap pedig az oszt.társam unoka tesója mondta hogy én bejövök az osztálytársamnak meg egész éjjel a melleimet nézte és nagy örült hogy velem kellett osztozkodnia a párnán és szívesen átölelt volna amikor fáztam...
2011. júl. 12. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy csak dugni akar. Minden tizenéves srác a melleidet nézte volna, mivel azokat akarja megkapni.
2011. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de 13 évesen is?
2011. júl. 12. 17:57
 3/11 BaKs ***** válasza:
főleg 13 évesen
2011. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de lécci válaszoljatok a kérdésemre. am a barátnőm mondta hogy mikor aludtunk azt nézte hogy az osztálytársunk hogyan aludt és azt mondta mosolygott. szerintetek ez mit jelent?
2011. júl. 12. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy el volt húzva a szája.
2011. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó nem értelek. akk úgy fogalmazok szerintetek miért aludt mosolyogva?
2011. júl. 12. 18:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mosolygott, mert örült (oszttársad), én a helyében örültem és mosolyogtam volna.

Bnőd meg azért, mert azt gondolta, h összejöttetek vagy dugtatok.

2011. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdésedre meg az a válasz, h sztem beszélgess vele és próbáld meg jobban megismerni, ha meg tetszik, akkor próbálj meg összejönni vele.

Előző vtam

2011. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk. 10 éve ismerjük egymást és helyes gyerek eléggé!!!!!!!!!!
2011. júl. 12. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:

én kérek elnézést :D na, hát ha tetszik, és adott a lehetőség, akkor ne habozz. sztem. előző vtam.


20F



ui: mondjuk ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor 10 év ismeretség után mitől félsz? miért nem beszélgetsz vele? Nem kell úgy indítani, h "szia, tetszem? ha igen, járunk?", de kevés olyan lány van, aki nem tud egy beszélgetést jó irányba terelni :)

2011. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!