Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vehetem rá magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetem rá magam, hogy más lányokkal találkozgassak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok. Már ott tartok, hogy a tanulás sem megy, meg minden egyéb.

Mivel ennek a lánynak nem jövök be, ezért szeretnék más lánnyal összejönni, de egyszerűen nem megy. Nincs se kedvem, se energiám, se motivációm hozzá. Pedig szeretnék egy barátnőt. Szóval hogyan vehetném rá magam, hogy találkozgassak, és összejöjjek lányokkal?



2012. ápr. 21. 09:04
 1/5 anonim válasza:

azzal van a baj hogy ha jól veszem ki akkor már nagyon akarsz magadnak egy barátnőt de akit kinéztél totál elérhetetlen

fölösleges ezen emésztened magad pláne ha már világos a számodra h nem jössz be neki

lógj sokat a haverjaiddal menj bulizni ilyenek az a csaj felejtő

remélem segítettem :)

ha nem volt kielégítő a válasz írj egy privátot

2012. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félreértesz, pont h nem akarok magamnak barátnőt, csak már most lett elegem, hogy mindig ilyen baromság miatt szalasztottam el pár csajt. Egyébként én nem szoktam siránkozni, meg semmit sem, egyedül az lenne a gondom, hogy hogyan tudom rávenni magam, hogy más lány után nézzek. Nem akarok megint jó pár lányt elszalasztani.

A haveri megoldás, meg nem megoldás, mert nem járnak sokat bulizni, illetve valamelyik csóró.

2012. ápr. 21. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz b.nőt akkor minek írod azt a kérdésben hogy "pedig SZERETNÉK egy b.nőt"

aztán megint azt írod hogy nem akarsz elszalasztani csajokat...

most akkor akarsz csajt magadnak vagy nem ???? :S egyik szavaddal ütöd a másikat ! :S

2012. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen szeretnék egy barátnőt, de Ő nem lehet az enyém.

Más sajnos nem nagyon kell, viszont tényleg jó lenne valaki, meg már épp elég csajt szalasztottam el ilyen butaságok miatt. Régebben is bele voltam esve egy csajba, aztán meg akivel összejöhettem volna, hanyagoltam. Most viszont nem nagyon követném el megint ezt a hibát. Vágyakozom utána egy ideig, aztán elfelejtem, de addigra már a másik csaj is "lelép" meg összejön mással. Most nem szeretném elkövetni megint ezt a hibát. De viszont annyira nem vagyok motivált h összejöjjek ilyen csajokkal, így rá akarom magam venni, hogy mégis csak összejöjjek.


Egyébként a kérdésre meg nem válaszoltál, szerintem a kérdés egyértelmű volt...

2012. ápr. 22. 08:32
 5/5 anonim válasza:
Én pont ugyanebben a szituban vagyok, csak fordítva. Én vagyok a csaj, nekem kellene a srác, de neki én nem kellek...azzal a különbséggel, hogy mi hét hónapig szexbarátok voltunk, csak én beleszerettem. Én hiába szeretném, Ő nem akar rendes kapcsolatot, úgyhogy ott hagytam. Nekem ugyan lehetne más, még válogathatnék is, de az az igazság, hogy ugyanebben a szituban vagyok, hogy se kedvem, se energiám, se motivációm. Azt tanácsolom Neked, amit nekem is tanácsoltak, hogy hagyd az egészet. Egy ideig járj üresbe. Foglalkozz magaddal, mondjuk járj sportolni, tanulj vagy dolgozz valamit. Foglald el magad. Én is ezt csinálom. Minden nap bejárok az egyetemre, minden este két órát vagyok konditeremben. Jót tesz, azóta jobban érzem magam. Egyrészt, mert jó érzés, hogy végre nem vagyok elmaradva a tanulással, másrészt mert a sport feldob, ugyanakkor el is fáraszt és nem agyalok hülyeségeken. Én ezt tudom tanácsolni.
2012. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!