Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem elkövettem,  azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elkövettem,  azt a hibát,  hogy beleszerettem az osztálytársamba. A sztori kicsit komplikált,  legalább is szerintem.  Az osztálytárasim is megeneszelték.  HELP PLEASE!?  14/L

Figyelt kérdés
Ott van az a srác aki tetszik nekem, és úgy tűnik, hogy én sem vagyok közömbös neki, mert beszélgetünk, néha piszkál...:) Nemrég voltunk magyar csapatversenyen, amiben 4en voltunk a 2 legjobb barátnőm, ő és én. Azon a két napon szinte mindig ott volt mellettünk, vagyis mellettem. Eggyütt voltunk ping-pongban és mindenkit levertünk. Amikor karaoke volt akkor csak mi voltunk a szobában és beszélgettünk egy csomót. Ezután a két nap után, nekem úgy tűnik,hogy tetszem neki, de sajnos vissza jöttünk. Velem inkább beszélget és piszkálgat, míg Orsit inkább tapogassa... A padtársam, Orsi és ő elég jóban vannak, mondhatni túl jóban... Orsi egy olyan lány aki nagyszájú, bevállalós és nyugodtan engedi, hogy tapizzák a fiúk, amit én nem engedek egyáltalán. Nem tudom, hogy lenne-e nála esélyem. Az a baj, hogy az osztálytársaim azt hiszik, vagyis inkább a fiúk,hogy én belezúgtam, ami mondjuk igaz is, de nem akarom, hogy kitudódjon. Hogyan lépjek előrébb a sráccal és mit mondjak az osztálytársaimnak, hogy békén hagyjanak?

2012. ápr. 23. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nehéz de szard le az osztálytársaidat, nem tudsz nekik olyat mondani, hogy azt higyjék nem vagy szerelemes..

beszélgess ezzel a fiúval, facebook, msn, vagy élőben, hívd ki sétálni az udvarra, most úgy is olyan szép idő van :)

helyes is, hogy nem hagyod magad tapizni, nem vagy könnyen kapható, ami viszont egy bátortalanabb fiút el is tántoríthat, ezért neked is kezdeményezni kell!

2012. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvasgattam  én, hogy hogyan is kell és néha meg is teszem azt,hogy mosolygok, közelebb bújok hozzá, ha nem olyan feltűnő,de félek sajna amíg ott van Orsi,nem tudom...Ha még tudtok tippeket,szívesen fogadom. (:
2012. ápr. 23. 16:37
 3/7 anonim válasza:
hasonló cipőben járok mint, Te ! :) ; ha gondolod írj rám priviben ! ^^
2012. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is most hasonló esetben vagyok csak én fiú vagyok.Totál bele vagyok zúgva egy osztálytársamba csak nem merem neki megmondani. Engem is piszkálnak érte az osztálytársaim de nem akarom hogy kitudódjon csak majd akkor ha a kapcsolat tényleg egy kapcsolat.Ha gondolod nyugodtan írj privátot.
2012. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok ha van kedved írj privát üzenetet!:D

Beszélgessetek minél többet és próbálj vele kettesben maradni néha-néha véletlenül megérinteni a kezét:)

14/L

2012. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is tetszett egy fiú csak én a lehető leggázabb utat választottam:D odaáltam elé s megmondtam neki, csak hát ő elég helyes én meg nem vagyok egy szépségkirálynő:DD ugyhogy kikosarazott...:D elég gáz de jo barátok maradtunk/vagyunk:))
2012. ápr. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nem osztálytárs, hanem évfolyam-. Ha gondolod, nekem is írj privátot, szívesen elmondom, hogy én mit csináltam, mi a helyzet. :)

14/L

2012. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!