Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? Beleszerettem az egyik osztálytársamba!

Figyelt kérdés
Magam sem tudom, hogy van ez, már kezd idegesíteni, mert egyre jobban nem bírom nélküle, de vhogy mégsem tudom vele elképzelni azt, hogy járjunk! Talán azért érzem így, mert osztálytárs? 18 éves vagyok! Szoktunk beszélgetni, nagyon intelligens, jó humorú, kedves és magával ragadott már külsőre is! Hogyan tudnám neki kimutatni, hogy tetszik? Valami jeleket tudnátok javasolni, hogy kimutathassam felé, hogy bejön? De nem szeretnék túl feltűnő sem lenni, mert mivan ha én meg nem jövök be neki?:O Hogyan jöhetnék rá, hogy én tetszem-e neki? Várom az ötleteket, hogy mit tegyek! Köszönöm!
2011. nov. 17. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha intelligens beszéld meg vele szemtől szembe és biztosan megérti majd.
2011. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezaz h ez nem megfelelő, én nem akarok beégni... vmi jeleket írjatok már, amit mutathatok felé...Köszi:)
2011. nov. 17. 21:21
 3/12 anonim válasza:
fiú vagy? vagy lány? Mióta az osztálytársad?
2011. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok és mivel végzősök vagyunk 4 éve osztálytárs:) De nem ezt kérdeztem:D
2011. nov. 17. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a kapcsolatotok, de ha egy megfelelő pillanatban megöleled, az jó jel lehet. vagy nézz a szemébe, gyakrabban érj hozzá..
2011. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
velem is megesett ugyanez.. azt ajánlom, hogy mond el neki mit érzel, mert addig úgy se fogsz megnyugodni lelkileg.. ha viszonozza jól jársz és ha elutasít, akkor nem kell áltatnod magad, hogy van nála esélyed és összejöhet, mert minnél később jön rá az ember, hogy esélye sincs, annál nehezebb elfelejteni az egészet.. megbeszéltük a dolgokat és azóta is egy olyan emberként tekintek rá, akivel megtudnék beszélni bármit és azóta azon kívül testi vonzalmon kívül semmit nem érzek iránta.. szóval mindenféleképpen könnyíts magadon, mivel rosszul nem járhatsz.. lehet kicsit fájni fog, ha visszautasít, de később hidd el te is ezt fogod a helyes lépésnek tartani
2011. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

előző voltam

19/F

2011. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
még annyival kiegészíteném, hogy a nyuszi vagy bevallani, akkor pedig mosolyogj rá sokat és nézz a szemébe.. illetve kérdezz rá mit csinál hétvégén.. szerintem ha tetszel neki, akkor egyúttal meghívhat téged is, hogy csatlakozz hozzá.. szóval csak bátran.. hajrá :)
2011. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szoktam rá mosolyogni és ő is rám, de sztem ha rá is jön h tetszik ő nekem, akkor sem fog közeledni meg semmi...
2011. nov. 20. 18:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Még vmi ötlet esetleg?
2011. nov. 20. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!