Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

( a srác neve Robi) az van hogy volt egy srác..évfolyamtársam..12 éves ő is énis..először nem nagyon ismertem..nem beszéltünk azelött. Majd eccer mondta barátnőm hogy van ez a srác és hogy ennek asrácnak bejön a barátnőm, de a barátnőmnek nem jön be :$ aztán nézegettem a srác adatlapját meg minden és gondoltam egész helyes :) ( ez 2011. júniusában volt, ekkor még volt suli.) és aztán hirtelem rámírt. beszélgettünk,beszélgettünk..és egész délelőtt és délután és este és hajnalig, reggel mindig csak beszélgettünk. és nekem is bejött és kiderült hogy neki én már régen teccem :)aztán valamin összevesztünk..azztán kibékültünk de nekem már nem teccet..vagyis de csak nem mertmem bevallani ezt magamnak :// aztán lett 1 barátom és mondatam ennek srácnak h hagyjon engem. Ő persze idegbeteg lett, belevéste körzővel a nevemet a kezébe, leitta magát részegre..sírt és sírt..nagyon szerett.. aztán kibékülünk. ez tartott 6 hónapig. és közben nagyonjóba lettünk..fojton mindennap taliztunk és volt puszi meg ölelés..aztán nyaarat vele töltöttem..szeptember,október, november és már jobban teccet nekem..de ő kezdett elfelejteni..hiszen minek próbálkozan ha van barátom?? decemberig nagyon sok dolog történt köztünk..volt pillanat amikor majdbnem megcsókolt de én IDIOT nem hagytam :// aztán decemberbe összejöttünk és én nagyon szerelmes voltam belé..de ő már nem volt szerelmes..ezért szakítottunk és decemberben,januárban és február elejéig csak őt sirattam. átéltem azt amit ő. aztán eltt 1 barátom akit nagyon szerrettm és ő is. de még abban a hónapban szakítottunk okok miatt..kb 2 hétig tartott de pedig naon szerttük egymást..de az m1..aztán márciusba miatta sírtam..most áprilisba pedig robi gyakran látom, mert a szomszédom a legjobb ahaverja és szinte minednnap ittvannak a szomszédba. és ésn mindig látom őket. és néha átjön robi mert átrepüla albda hoozzánk foci közbe és én odadaom neki..aztán valamiek nap a kutyám kiszökött a z udvarra és nem bírtam megfognki xd..aztán robiék átjöttek segíteni megfognu..( belenéztem a két barna szemébe és azthittem belehalok) gyönyörűű voltt *.* aztán másnap ráírok:

én: szia

ő: hy

ő: ?

én: mizu?

és azóta nem írt..pedig azelött mikor szerett mennyit beszéltünK?? egészbnap csak vele chateltem..éjjel nappal..suliközbe is hajnalokig fent voltunk^^..aztán most itt vagyok megin..sírok mert tudom hogy nagyon utál..és úgy érzem az én hibám minden hogy nem szerretm mikor ő majdnem belehalt annyira szerett :(( szerintetek az én hibáM?? mindennap rá gondolok..a fényképét nézegetem..sírok nagyon..mostis ahogyan ezt írom..MIT tegyek? hogyan felejtsem el???? :(( segitsetek!! KÉrlrek



2012. ápr. 23. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne már aludnod?
2012. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és neked? :o xd..-.-
2012. ápr. 23. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Te már tettél fel egyszer kérdést, szóval szerintem sajt.
2012. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de te nem válaszoltál egyikre se
2012. ápr. 24. 20:20
 5/6 anonim válasza:

Őszintén szólva 12 évesen nem hiszem hogy lehet szerelemről beszélni. Főleg, hogy írtad, hogy közben volt másik barátod, akit nagyon szerettél. Ha valakit szeretsz, akkor közben nincs másik.

De amúgy gondolom nemsokára jön egy 3., 4. és Robi mér sehol nem lesz. Persze tudom milyen ez a gyerekszerelem-dolog, hisz kinek ne lett volna, de majd amikor nagyobb leszel akkor jönnek majd az igaziak és ha azok átbasznak, na akkor majd sírhatsz!

Egyébként meg ne játssz ilyet, hogy szereted, de mással vagy, stb. Mert ennél nagyobb hülyeséget nem tudsz csinálni, hidd el, ez saját tapasztalat, én már 3 éve nyögöm ennek a következményeit.

Szóval nyugi, úgyis jön majd a nagybetűs szerelem.

2012. ápr. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii :$ értelmes választ is kaptam végre *.* köszii ^^
2012. ápr. 28. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!