Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még, hogy jobb legyen? Vagy ha már feladom, mert lassan ez van, akkor, hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
Már mindent megtettem,hogy jobb legyen a kapcsolatunk,de egyszerűen nem megy!Rajta múlik minden,de ha ő nem változtat,akkor egyedül nem tudok.Folyamatos veszekedéseink vannak,amit már nem nagyon tudok elviselni.Egy kicsit kellene változtatnia,hogy ne beszéljen velem lekezelően.De ő makacs,akaratos és önző.Nem ezt az embert szerettem meg!Mit tudok még csinálni?Próbáltam szépen és csúnyán is,de semmi.Lassan már ott tartok,h jobb lenne külön,de az meg nagyon rossz lenne,amit szintén nem tudnék kezelni!Hogy felejthetem el?Vele szeretnék lenni,de úgy,hogy normális!Most vagy maradok egy rossz kapcsolatban amin változtatni egyedül nem tudok,vagy szintén szenvedek a hiányától!?Segítsetek légyszi!Egyedül nem megy! :(
2012. ápr. 10. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dobd ki.

Ha képes a változtatásra és fontos vagy neki, vissza fog jönni miután gondolkodott kicsit.

Ha nem jön vissza, nem kár érte.

2012. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd kész tények elé. Vagy változtat vagy vége. Lehet ezen elgondolkodik. Ha nem akkor pedig neked kell lépned, lelépned. Lehet, hogy eleinte rossz lesz, de inkább "szenvedj" egy hónapot nélküle, mint hónapokat, éveket vele. Bár konkrétumokat nem írtál, mégsem tűnik túl boldognak ez a kapcsolat.
2012. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elköltözött már 3x.Ebből 2x ő jött,egyszer én.És soha nem változik semmi.Ha úgy kezelne engem mint egy nőt,mint a szerelmét,nem lenne semmi baj.De nem képes változtatni,mert azt mondta ő ez.Ha kell elfogadom,ha nem akkor vége.Nem ilyennek ismertem meg! :(
2012. ápr. 10. 09:38
 4/13 anonim ***** válasza:

nagyon szerethet, ha így kerek-perec ezt a képedbe tudta vágni...:S

én elgondolkodnék rajta...nem lehet valakije, ha ennyire lazán kezeli a kapcsolatotokat?

2012. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok,h nincs senkije!Azt észrevenném ha lenne,nem azok a jelek!
2012. ápr. 10. 10:07
 6/13 ASOT ***** válasza:
Én azt mondom h mind a kettőtöknek jobb lenne ha szétválnátok...ezt max csak ideiglenesen tudnátok jobbra fordítani max 1 hétig jó lenne aztán megint minden egy rakás sz@r lenne!
2012. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs megoldás???
2012. ápr. 10. 10:54
 8/13 ASOT ***** válasza:

de van de csak rövid ideig tartana...


leülnétek megbeszélni őszintén, feltárva egymás érzéseit ami nyom titeket, aztán összemelegednétek..de ez a Happy nem tartana sokáig mert újra előjönne minden, mert ezt annyira ő sem akarja már..max addig menne ez a kapcsolat még ha sz@rul is amíg nem találna mást..vagy te nem találnál mást...

2012. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha nem szeret miért van még velem?
2012. ápr. 10. 11:30
 10/13 ASOT ***** válasza:

mert, egyedül nem akar lenni, nincs más...ha talál majd valakit vagy rátalál majd valaki akkor szakítani fog...vannak ilyenek akik addig míg nincs másik kihasználják amíg a jelenlegi van még ha nem is jó akkor is...


Csak kérdés h ezt a másik fél jelen esetben te észreveszed e és otthagyod avagy neked is jó ez...


a döntés a te kezedben van!

2012. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!