Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes reménykedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes reménykednem, vagy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy van egy srác aki tetszik,és nem nagyon beszéltünk még ugyan de egyértelmü jelei vannak,hogy én is bejövök neki.A gond ott van,hogy van valaki aki nem szeretné,hogy összejöjjünk és ezért próbálja őt lebeszélni rólam.Igaz nagyon félénk a srác és én próbálom őt bátorítani,de semmi nem történik.Szerintetek mit kéne tennem??
2012. ápr. 12. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Vágd pofán azt aki ellenzi, ha visszaüt akkor nem férfi, ha nem üt vissza akkor megvan oldva.
2012. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
"ha a hegy nem megy mohamedhez mohamed megy a hegyhez" ezt tudom tanácsolni menj oda hozzá!
2012. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta, mert ebből nem lesz kapcsolat sajnos. :( Hiába bátorítanád te, ha próbálja más befolyásolni és lebeszélni rólad. Ha ő ezt hagyja is akkor nem is érez irántad semmit. Mert ha érezne, akkor nem hatná meg más vagy mások mit mondanak.
2012. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele ha ellenzi valaki,ez a kettőtök dolga felesleges 3dik személynek beleavatkoznia.
2012. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem,hogy ezzel az a gond,hogy ez a valaki a keresztanyám(nem vérszerint),a srác pedig a keresztanyám rokona
2012. ápr. 12. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te. Ha mások döntik el, mit érezzen, nem alkalmas egy párkapcsolatra.
2012. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!