Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy igazán mély, igazi (első)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán mély, igazi (első) szerelmet el lehet felejteni valaha is?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. Neki nem én vagyok az első, de elvileg mégis az igazi szerelme. Nekem ő az első, sok próbálkozás után sikerült valakibe beleszeretnem, akit nemhogy nem untam meg, de napról-napra jobban szerettem bele, és ennyi idő után is fülig odavagyok érte. Nem tudom elképzelni nélküle az életem, se azt, hogy ha esetleg netán szakításra kerüljön sor mással boldog tudnék lenni. Normális ez így?

Nem tizenévesek vagyunk mellesleg:)



2012. ápr. 23. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
emlékezni fogsz a nevére,magára az emberre,de az érzés hálistennek elmúlhat :) bár kell hozzá néhány év..
2012. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaja elsőnek igaza van. egyébként már megtörtént
2012. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amíg nem szeretsz bele másba addig nem fogod elfeledni
2012. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő 24 éves. Vajon képes kitartani mellettem? Tényleg nem szeretném elveszíteni, egyszerűen ha vele nem, akkor senkivel.
2012. ápr. 23. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem épp az ellenkezője a véleményem.

Volt egy kusza kapcsolatom.

Elérhetetlen volt számomra, a távolság is nagy volt, találkoztunk egy héten 2-3 alkalommal kirándultunk, stb.. mikor megismertem nem tudtam, hogy családja van amit aztán kb 4 hónap után mondott el, mert úgy érezte belém szeretett.

A kapcsolat 9 hónapig tartott, én szakítottam vele, pedig engem gyöt9rt a legjobban hogy ezt kell tennem. Elakarta hagyni a feleségét, és a gyermekét, amit én nem akartam, nem akartam egy kapcsolatot szétzúzni, nemet mondtam és megkértem soha több ne keressen.

Immár 4 éves boldog kapcsolatban élek ennek a történetnek is 4 éves, és nem múlik el úgy nap, hogy ne jutna eszembe....pedig nagyon szeretem a párom, tiszta szívemből, és nem bántam meg hogy ott hagytam a másikat, de valamiért mégis gyötrődöm miatta.

2012. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem! Mert nekem el kell.:(
2015. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!