Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelmed maradt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmed maradt az 'örök' igazi? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Volt már valaki úgy, hogy egyszer nagyon szerelmes volt valakibe, de kénytelen volt elfelejtenie, aztán az évek alatt sok más ember jött aki megmozgatta az érzelmeit, de még akkor is az első szerelmet tartotta az igazinak és a legfontosabbnak?

Ha igen, mesélnétek erről?


2011. jún. 13. 02:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.Csak az elsőnél éreztem gyomorpillangót és azt,hogy a közelében melegség és totális béke tölti el a testem,lelkem.

Azóta volt több nőm,sőt most is van és szeretem is,de egyik sem volt olyan,mint az első.

Hozzáteszem,hogy előtte is volt több kapcsolatom,de náluk sem éreztem ezt.

2011. jún. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem előtte nem volt kapcsolatom, de nagyon beleszerettem:$ Amikor este nem feküdt mellettem, a párnát öleltem magamhoz, szinte fájt a hiánya:S:S:S Aztán ez idővel elmúlt, azóta 4 kapcsolatom is volt, de egyik se közelítette meg ezt az érzést. Persze, őket is szerettem, mint az első is írta, de nem annyira. Azóta csak ezt az érzést várom újra, hátha:-) Nem kergetem, mert annak semmi értelme, de bízom benne, hogy kialakul ilyesmi. Mondjuk, akkor a szakítás eléggé megviselt. 23/L
2011. jún. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néhány kapcsolatom, mindegyik lányt szerettem valamennyire,de egy volt akivel azt mondom h eszméletlenül jól éreztem magam,eleinte ő is,de mégis visszament az exéhez sajnos. De ilyen az élet,róla már lemondtam talán,de arrol az érzésről nem...(31f)
2011. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy fogalmaznék hogy volt tini szerelmem meg felnőtt...17 évesen jöttünk össze,3 évig tartott!Az olyan mindent elsöprő,rózsaszín ködös,bolondos,kicsit beteges szerelem volt!Az a pillangós amit mindenki mond!Örökre vele akartam lenni...aztán kinyílt a szemem...mindegy!

A mostani,felnőtt szerelmem egészen más!Tudatosan felépített,realizált,sokkal mélyebb,őszintébb,mint eddig bármelyik,nem rózsaszín,nem habókos!Szép,nagyon szép a mindent elsöprő,ahogy te fogalmazol "örök igazi",de fele annyit nem ér mint ez!Legalább is nekem nem!Az egy gyönyörű emlék,amit sosem felejt el az ember,de nekem a "felnőtt szerelem" az "örök igazi"!Vele fogom leélni az életem,tőle akarok gyereket stb stb!:)

Persze az más aki együtt marad a mindent elsöprővel...

nekik tényleg az az "örök"...:)

24/menyasszony

2011. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Pedig mindent elsöprő, halálos szerelem volt és biztos voltam benne, hogy soha nem fogok tudni mást szeretni.

Mégis a jelenlegi páromat jobban szeretem és az ex soha többet nem kéne.

2011. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"...de kénytelen volt elfelejtenie.."-van ilyen. De az örök igazi szerelem kölcsönös.
2011. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valahol mindig az marad.

30 éves vagyok, 15 évesen volt az első szerelmem, egyszerűen majdnem meghaltunk egymásért. Ő viszont szakított velem 2 év után, amit sajnos azóta sem hevertem ki, habár volt több kapcsolatom is azóta. Még mindig szinte minden órában gondolok rá, betegesen hiányzik.

Azóta nem találtam olyasvalakit, akinél ugyanezt éreztem.

Volt sok próbálkozó,de én nem bírtam velük maradni, hiszen nem szerettem őket annyira, ettől pedig bűntudatom volt, és véget vetettem a kapcsolatoknak.

Sajnos nekem ő az a szerelmem, akire még most is nagyon vágyom, így 15 év elteltével.

Elég beteges, de nem tudom befolyásolni az érzéseimet.

2011. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem!


Én minden barátnőmbe szerelmes lettem egy rövid időre, és sosem éreztem h az előző/előzőekbe jobban lettem volna...

2011. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ és a történeteket!
2011. jún. 14. 01:29
 10/10 anonim ***** válasza:
IGEN. ezért is akarom visszaszerezni. 10 éve nem láttam. nem kaarok ugy meghalni, hogy nem ismertem meg megint, nem lehettem az élete része. bármilyen formában is.
2016. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!