Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első igazi szerelem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első igazi szerelem soha nem múlik el?

Figyelt kérdés
erre lennék kiváncsi. hogy tényleg igaz e ,mert azt hallottam hogy az soha nem múlik el. és mindig érezni fogjuk
2012. márc. 14. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyanmár, ilyen csak a mesekönyvben van
2012. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajna elmúlik,de mint mindenben bizonyára itt is vannak kivételek.
2012. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem már 11 éve nem múlik el...
2012. márc. 14. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
én pedig már rég elfelejtet8tem, lehet nem is voltam szerelmes 21L
2012. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam elmúlt, ma már semmit nem mozgatnak meg bennem az egykori szerelmeim, de van egy barátnőm, aki nyolc éve volt szerelmes egy srácba, és még mindig mikor összefutnak van egy olyan fura érzése, hogy "nekem ő kell" persze már sokkal halványabban és nem olyan égető fontossággal, mint akkor (azóta volt is, van is pár barátja).
2012. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11 év alatt nem sikerült nekem sem. nem békülnék ki vele, családom van már, de vhogy mindig a részem marad.
2012. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem vagy elég hard
2012. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én az első szerelmemet 5 éve ismertem meg, 2 évig kitartóan szerettem, de mindig viszonzatlanul,pedig tudta,hogy szeretem, de mégis mindig megpróbált féltékennyé tenni.Nagyon szerettem, akkor az egész életemet el tudtam volna vele képzelni.Ma már van barátnője,akit én is ismerek,és tudom,hogy nagyon jól megvannak, de szorosan nem tartjuk a kapcsolatot.Számomra mostmár semleges, azaz elmúlt a szerelem, és örülök neki,hogy ő is boldog.Lehet,hogy neked akkor múlik el,ha majd megismersz valakit...:)
2012. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én első szerelmem 2004-ben kezdődött, 2005-ben véget is ért. Azóta egy pár dolgon mindketten túl vagyunk, de olyan erős a kémia, hogyha a közelében vagyok még mindig érzem, hogy bizsereg a levegő. Szerintem nem múlik el soha.
2012. márc. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!