Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom rá van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom rá van indulva a barátnőmre. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizok egy lánnyal és nagyon megszerettem, de nemrégiben észrevettem hogy a srác akivel kistökös korunk óta minden napot együtt töltünk elkezdett csöpögni a nyáltól amikor a barátnőm szóba kerül. Nagyon matt helyzetben vagyok a gondolataimmal és az érzéseimmel. Eddig nem votlam rá féltékeny és úgy érzem most sem, inkább csalódott vagyok. Mitévő legyek?

2012. ápr. 24. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele,ha már ilyen régóta ismeritek egymást lazán kérdezz rá
2012. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szólj a haverodnak, hogy azért legalább visszafoghatná a nyálcsöpögtetést. Ha már az nem érdekli, hogy a nő a te csajod, akkor legalább idiótát nem kéne magából csinálnia.
2012. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem hogy nagyon látszik rajta hogy tűrtőzteti magát (még ha nem is monogám beállítottságú), de valahogy elveszett a bizalom ezen a téren. Nem érzem most valahogy a dolog súlyát, lehet nem kellene ekkora ügyet kerítenem a probléma köré?
2012. ápr. 24. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
ez baj. tartsa tiszteletben hogy a csaj veled van , van elég lány még számára ,még nem fogytak el. Ha ez nem tudja tiszteletben tartani és nem tudja magát fékezni akkor szerintem ez nem barát .
2012. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

velem is megvolt ugyanez..:/

aztán nálam szerencsére ez a helyzet megoldódott magától, és szimplán enm megutálta, csak közömbös lett a haveromnak a barátnőm...;)

én ennek marhára örülök :)

de egyébként az Isten óvjon mindenkit attól, hogy a barátai, és a szereleme között választani kelljen...:/

2012. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz továbbra is a barátnőddel, ne beszélj a barátodnak a kettőtök dolgáról. Azt lássa a barátod, hogy stabil a kapcsolatotok a barátnőddel. Mármint ő szoba sem jöhet.
2012. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.Ne beszélj a barátnődről a haverodnak,meg lehetőleg ne találkozzatok úgy, hogy mindketten jelen vannak!
2012. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg a barátnőd nem viszonozza az érdeklődést és a barátod sem erőszakoskodik, az ő baja.
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


2-es válaszolónál a pont. Ha továbbra is ezt tapasztalod, beszélj vele, és emlékeztesd, hogy barát nem pályázik a barátja csajára. Haver igen, barátnő is a barátnője faszijára, de barát ilyet nem tesz a legjobb barátjával.

2012. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!